За крісло мера Рівного боротиметься 11 кандидатів: Олег Ляшко, екс-міліціонер, активісти і пенсіонер

30 вересня закінчилась офіційна реєстрація кандидатів у депутати та кандидатів на міського голову Рівного у територіальній виборчій комісії. Відтак, на посаду мера було подано документи для реєстрації 11 кандидатів, зокрема 5 самовисуванців та 6 кандидатів від політичних партій.

Самовисуванцями на мера були зареєстровані: Володимир Хомко (діючий міський голова Рівного), Вікторія Шинкаренко (волонтер батальйону "ДАР"), Юлія Герасимюк (студентка, активістка Євромайдану),Олег Ляшко (екс-кандидат у народні депутати України по виборчому округу №154) та Василь Цинко (пенсіонер).

Висуванцями від політичних сил стали: Зураб Кантарія (політична партія "Сила людей"), Дмитро Якимець (ВО "Громадський контроль"), Олександр Лащук ("Європейська партія"), колишній начальник обласної міліції Григорій Зарічнюк ("Громадянська позиція Анатолія Гриценка"), Олексій Бучинський (ВО "Свобода") та Олексій Муляренко (БПП "Солідарність").

10 кандидатів на посаду мера наразі вже є зареєстрованими і лише кандидатура Зураба Кантарії чекає на реєстрацію, повідомляє ГМ "ОПОРА".

Ключові слова: 

Коментарі

Коли влада не рахується з народом, я нерозумію таку владу. І не я один. Свідчення тому і перший і другий майдани. Наразі влада бореться з патріотами, захисниками України. Не розумію. Але передбачаю що вона багато втратила. І не факт що БПП переможе. Мають бкти достойніші.

Наразі бачу двох фаворитів: Хомко і Муляренко. Безперечно, що обоє вони будуть у другому турі. А тут однозначно перемога за Муляренко. Перший з аргументів на його користь - те, що Хомко вже всім набрид, а другий - Муляренко дійсно ефективний менеджер, що розбудує справжнє європейське місто.

Все одно переможе Хомко. Можливо, навіть, в першому турі...

Нарешті, є кандидат на міського голову за якого можна проголосувати, Зарічнюк!

Вам, журналісти, потрібні сенсації, але люди мають знати правду, що цей екс-кадидат, який нині йде в мери Рівного - не справжній Олег Ляшко, лідер Радикальної партії.
Завдання журналістів - просвіщати громадськість, а не вводити в оману! Але не були б це рівненські ЗМІ...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.