У помешканні жителя Рівненщини вилучили бурштину більше, ніж на мільйон гривень

За дорученням прокуратури Рівненщини, працівники міліції та Служби безпеки України провели обшук у домогосподарстві мешканця м. Дубровиця, під час якого 30 вересня 2015 року виявили та вилучили 17,4 кг бурштину-сирцю, що свідчить про здійснення останнім протиправної діяльності щодо скупівлі незаконно видобутого каміння. Вартість вилученого бурштину становить орієнтовно понад 1 млн грн.

Слідчі дії проведено на підставі ухвали суду у рамках кримінального провадження, розслідуваного за ч. 2 ст. 240 КК України (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення).

На цей час вилучений бурштин визнано речовим доказом, щодо нього призначено експертизу. Провадяться подальші слідчі дії з метою документування протиправної діяльності осіб, що незаконно добувають та скуповують бурштин.

Органи прокуратури Рівненської області у координації з іншими правоохоронними органами продовжують вживати рішучих заходів до протидії незаконним операціям із «сонячним» камінням, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.