Дивитись матч "Верес"-"Колос" до Рівного приїде П'єрлуїджі Колліна?

Куратора системи арбітражу у професіональному футболі України, всесвітньовідомого в минулому арбітра П'єрлуїджі Колліну запросили до Рівного. Йому, а також голові комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі та заступнику голови комітету Ігорю Хібліну офіційного листа надіслало керівництво Народного Клубу "Верес". Про це повідомляє інтернет-сайт "ВСЕ про СПОРТ".

У "Вересі" дуже сподіваються, що ці авторитетні у футболі люди пристануть на пропозицію відвідати у суботу центральний матч чемпіонату Другої ліги, в якому рівняни прийматимуть «Колос» з Ковалівки. Присутність керівників вітчизняного суддівського корпусу має стати запорукою кваліфікованого та неупередженого арбітражу.

Нагадаємо, що у суботу 3 жовтня, на рівненському стадіоні "Авангард" НК "Верес" прийматиме команду "Колос" з Ковалівки. Цей матч має принципове значення для обох команд, оскільки по суті є боротьбою за перше місце у турнірній таблиці. Після десяти турів поки що лідирує ФК "Колос" з 23 очками. Всього на одне очко відстає від "Колоса" рівненський "Верес". Вочевидь це є теж однією з причин підвищеної уваги до цього принципового футбольного поєдинку.

Коментарі

Надіслати пропозицію ще не означає, що він приїде. А що йому тут дивитись?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.