У Рівному "Санком" встановить більше 100 нових контейнерів

Заміну контейнерів на території, де надає послуги підприємтсво «Санком», розпочали у Рівному. Наразі нові сміттєві баки вже встановлені на вулиці Грушевського, 44 і між будинками, що на вулицях Грушевського, 75 і Білякова, 10. А найближчим часом у місті планується розмістити ще 100 нових контейнерів. Така практика буде продовжуватися й надалі.

 

Окрім того, нині у Рівному встановлено  280 контейнерів для роздільного збору відходів. Адже сортування сміття дозволяє дещо розвантажити міське сміттєзвалище та обмежити потрапляння небезпечних відходів на нього.

Також рівняни можуть спостерігати в режимі реального часу, коли вивозиться сміття біля їх будинків. Для цього потрібно зайти на сайт «Санком-Рівне» і на карті можна побачити, де знаходяться автомобілі, що вони роблять і яка бригада обслуговує той чи інший район.

А керівництво «Санком»  звертаємося до рівнян з проханням оперативно повідомляти про проблеми, які виникають із вивезенням сміття біля їх будинків. Зробити це можна, зателефонувавши в офіс компанії,  написавши повідомлення у «Фейсбук» або за допомогою зворотнього зв’язку на сайті компанії, повідомляє прес-служба «Санком-Рівне».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.