Мін`юст звільнив начальницю виконавчої служби Рівненської області

30 вересня Мін`юст звільнив начальницю виконавчої служби Рівненської області Ірину Кайданович. Цю інформацію підтвердив заступник начальника облуправління юстиції Василь Харчук. Чиновниця пішла на лікарняний, коли про це дізналася. Про це повідомдяє «Четверта влада» 

Як повідомили джерела в обласному управлінні юстиції, сьогодні по обіді наказом Міністерства юстиції звільнили з роботи заступницю начальниці обласної юстиції та керівницю Державної виконавчої служби Рівненської області Ірину Кайданович.

Після ознайомлення з наказом про звільнення чиновниця раптово пішла на лікарняний. У відділі кадрів підтвердити це не вдалося, оскільки там запевнили, що у телефонному режимі таку інформацію не надають.

Секретарка Ірини Кайданович (на спробу з`ясувати її ім`я відповіла коротко: «не скажу» – авт.)також відмовилася надавати будь яку інформацію. Каже, що самі не нічого не знають:

– Ми якщо чесно не володіємо інформацією взагалі, бо це для нас також шок, – відповіла пані за номером вказаним на сайті юстиції.

– Але її на роботі немає, тобто вона на лікарняному?

– Не знаю.

Звільнення чиновниці у телефонній розмові підтвердив заступник начальника управління Василь Харчук:

– Я раджу вам по цим питанням контактувати виключно з начальником, бо з моєї строни буде не коректно давати якісь коментарі, – каже пан Харчук на запитання про звільнення очільниці виконавчої та її раптовий лікарняний.

– Але ви можете підвердити звільнення?

– Можу підтвердити тільки те, що прийшов наказ.

– Наказ про звільнення Ірини Михайлівни Кайданович?

– Так. так. По всіх інших питаннях до Іванни Василівни [Смачило].

Зв`язатися з очільницею управління мін`юсту Іванною Смачило наразі не вдалося, так само, як і з`ясувати причини раптового звільнення. Нагадуємо, Ірина Кайданович працювала на посаді майже чотири місяці – з часу звільнення її попередниці Марини Лук`янової.

Коментарі

На рахунок кандидата в мери міста ,то брехня, але кажуть ,що Смачило буде кандидатом в президенти США . Що до сторінки в соцмережі ,то на мою думку, спілкуватись з дурнями мовою ролика самий раз. Реготав хвилин пять.

чекаємо нових видовищ (як щурі перегризуть один одного)
Смачило на своїй сторінці в соцмережі "дуже толерантно" проявила своє нутро. Кажуть вона ще кандидат в мери міста

З яких нових-молодих ? Кайданович мутила разом з Лукяновою , правільно зробили що звільнили , бо з такими саботажниками реформ не зробиш .Смачило молодець.

Так ця ж з нових-молодих. Шо вже гризуться між собою? Інші такі ж?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.