У Корці за посаду міського голови змагатимуться «двійники»

Корецька міська виборча комісії зареєструвала на посаду міського голови 4 кандидата, з яких двоє мають однакове прізвище та ім’я.

1 жовтня відбулося засідання виборчої комісії, на якій було прийнято рішення про реєстрацію чотирьох кандидатів на посаду міського голови. Серед них Дмитрук Людмила Миколаївна, яка є діючим міським головою Корця (висуванець від ВО «Батьківщина») та її «двійник» Дмитрук Людмила Євгеніївна, що була зареєстрована як самовисуванець. Також претендентами на керівника міста стали Знаменець Володимир Степанович (Радикальна партія Ляшка) й Марценюк Раїса Петрівна (Політична партія «За конкретні справи»).

Разом з тим, у місті Рівне на посаду міського голови зареєстровано кандидата Олега Ляшка, який, напередодні парламентських виборів у 2014 році, змінив своє прізвище. Колишній голова Радивилівської районної державної адміністрації, а тепер директор ТзОВ «Юридична фірма «Адвокат і закон» Олег Бернадський змінив своє прізвище та приймав участь у парламентських виборах по 154 виборчому округу, як кандидат Олег Ляшко.

Громадянська мережа ОПОРА вважає, що дії з боку зареєстрованих кандидатів (Дмитрук Людмили Євгеніївни та Ляшка Олега Васильовича) є введенням в оману виборців , з метою «відтягування» голосів у рейтингових кандидатів, за рахунок спекуляції іменем діючого міського голови та відомого політика, повідомляє ГМ ОПОРА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.