РЕНОМЕ: команда однодумців йде на вибори

Днями в мережі з'явилася інформація, що команда "РЕНОМЕ" візьме участь у виборчих перегонах. Чому співробітники однієї із провідних рівненських компаній зважились на цей крок? Далі ― пряма мова генерального директора компанії Надії Гладкевич.

Місцеві вибори ― це не політика, а частина самоврядування. Так працюють на Заході, в Америці, де самоорганізація є нормою життя. Підставляючи нам плече, розвинені країни очікують змін в бік децентралізації влади і від нашого уряду. За децентралізацією влади на місцях - майбутнє побудови цивілізованого суспільства, і від нас тут залежить практично все – хто прийде у місцеві влади, кому ми вручимо свою долю не десь там далеко, а тут, у місті, області.

Важливо, хто і як здійснюватиме самоврядування. Необхідні ті, хто знає, як розбудувати країну, і робить це не на словах, а реальними справами.  Нам потрібні люди-господарники. Адже Україна - в занепаді, з війною на Сході. Для одних ми стали сировинним придатком, для інших ― легкою мішенню... Має бути розуміння, що найбільшою мірою економічний розвиток здатен вирішити питання припинення бойових дій і зубожіння населення.

Крім того, ми повинні навчитись економити власні енергоресурси. Будучи бідними, дозволяємо собі зовсім нераціонально використовувати воду, вугілля, електроенергію, газ... Лише вдумайтеся: Україна видобуває 20 млн кубометрів газу на рік і приблизно стільки ж купує в Росії, а сусідній Польщі при втричі потужнішій економіці та з трохи меншою кількістю населення вистачає всього 18 млн кубометрів.

Заощадливість ― це не просто ключ до збереження ресурсів, а й можливість для розвитку технологій, створення нових робочих місць. І тут потрібні знання та досвід.

Цьогоріч нашій компанії виповнилося 25 років. Ми на рік старші ніж наша держава. За цей час у нас склалися цінності ведення бізнесу, спілкування між собою, з нашими клієнтами та партнерами.

Чесність, порядність, прозорість і якість ― це те, що ми сповідуємо в компанії і поза нею, це наша життєва позиція.

Ми володіємо знаннями, вміємо будувати і створювати робочі місця. Прагнемо свій досвід використати у місцевому самоврядуванні, відстоювати інтереси міста та його жителів.

У виборчих перегонах нашу компанію, окрім мене, представлятимуть ще три працівники: Лілія Музика-Бєлая, менеджер з продажу житлової нерухомості "РЕНОМЕ-КОМФОРТ", Олександр Бодін, керівник проектів та програм "РЕНОМЕ-СМАРТ", Василь Рокунь, директор "РЕНОМЕ-ЄВРОБУД".

Наша команда позапартійна. На вибори йдемо від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність". Йдемо з усвідомленням, що задля подолання старої системи та реалізації спільного бачення майбутнього, слід миритися з розбіжностями та багато працювати.

На правах реклами