Вгадай результат матчу "Верес" - "Колос" і виграй квиток на наступну домашню гру рівненської команди

Умови конкурсу є дуже простими:

1. Пронозувати результати матчу потрібно в коментарях під цією новиною на сайті «ВСЕ про СПОРТ».

2. Вказати своє ім'я та прізвище у відповідному полі

3. Далі потрібно написати результат на який ви очікуєте від своєї улюбленої команди

4.  У разі виграшу вийти на зв'язок, прийти, пред'явити документ, що посвідчує особу та забрати свій квиточок.

Прохання: обов'язково вказуйте свої імена та прізвища, можна і по-батькові. Це потрібно для ідентифікації переможців. Зіграють ті прогнози які зроблені до 14.00 суботи 03-го жовтня 2015. Від однієї людини може бути лише одна ставка. Кожна наступна буде видалятись. Для отримання призових квитків необхідно при собі мати документ, який посвідчує особу (водійське посвідчення, паспорт, студентський квиток, картку члена Народного клубу "Верес"). Для того, щоб бути в курсі того чи ви перемогли, можна поєднуватись до груп «ВСЕ про СПОРТ» у соціальних мережах «Фейсбук» та «ВКонтакті». Саме так ви зможете оперативно отримати інформацію про переможців та вийти на зв’язок.

Переможцям можна телефонувати з понеділка з 10.00 за тел. 068 02 50 444

P.S. Днями свої переможні квитки на матч НК «Верес» - ФК «Колос» забрали переможці Лариса Винокур, Олег Адамчук, Сергій Сидорук, Юрій Стичаковський. Виграшний квиток Тараса Воронка забрав його представник, оскільки переможець нині перебуває не в Рівному. І найцікавіше. Андрій Бернадський, який зпрогнозував результат на сайті «ВСЕ», за спільним рішенням редакції теж отримав перепустку на завтрашній головний матч Другої ліги. Окрім цього він і одразу вступив до народного клубу «Верес», з чим його і вітаємо.

Надалі редакція сайту «ВСЕ про СПОРТ» просить бути уважнішими учасників та прогнозувати результат матчу тільки у нас. Всі інші результати участі в розіграші не візьмуть.

Нагадаємо, що матч НК "Верес" ­- ФК "Колос" розпочнеться на стадіоні "Авангард" у суботу, 3 жовтня, о 15:00 годині. Вартість квитків – традиційна: 20 гривень для членів Народного Клубу і 40 гривень для тих, хто готується вступити.

Інформаційна служба Народного клубу "Верес" повідомляє про небачений навіть дотепер вболівальницький ажіотаж, який спостерігається напередодні поєдинку лідерів Другої ліги чемпіонату України між НК "Верес" та ФК "Колос".

За свідченням адміністрації Народного Клубу «Верес» уболівальницькій активності сприяє не лише “центральність” матчу, а іще декілька чинників: коментувати гру лідерів чемпіонату буде журналіст телеканалу «2+2» Роман Бебех, а також очікується візит куратора системи арбітражу у професіональному футболі України П’єрлуіджі Колліни.

Ключові слова: