Рівненську обласну бібліотеку привітали з Днем народження

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека відзначила своє 75-річчя. З цієї нагоди та до Всеукраїнського дня бібліотек в головній книгозбірні області відбулися урочистості.

- Рівненщина – це бібліотечний і науковий край. За часів князя Острозького в Європі не було стільки бібліотек і освітніх закладів як в Україні, і сюди їхали вчитися люди з інших країн. Тому історія нашої бібліотеки набагато глибша. А зараз, не зважаючи на тяжкий час, ви допомагаєте чим можете для перемоги нашої держави. Це не тільки знання, а і кошти, які ви збираєте для воїнів АТО. Також ви прихищаєте і переселенців, проводячи для них різноманітні заходи», - звернувся до працівників книгозбірні заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук.

Заступник начальника управління культури і туризму ОДА Світлана Хомяк відзначила, що багато починів, котрі зародилися в нашій бібліотеці, підхоплювалися іншими книгозбірнями країни.

- У той час, коли ще на рівні держави не було запроваджено електронне урядування, Рівненська обласна бібліотека уже презентувала свої напрацювання депутатам Верховної Ради. Вартим уваги є і робота працівників у напрямі об’єднання публічних і шкільних бібліотек, - наголосила Світлана Хомяк.

Як розповіла директор книгозбірні Валентина Ярощук, Міністерством культури України та Українською бібліотечною асоціацією сайт Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки визнано кращим серед обласних бібліотек України.

Також на урочистостях відомому краєзнавцю Богдану Столярчуку присвоїли обласну літературну премію імені Світочів, а кращих працівників книгозбірні відзначили Почесними грамотами голови облдержадміністрації, управління культури і туризму ОДА, обласної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.