У Рівному молодь Західної України вчили "просити" гроші на проекти

На Рівненщині молодь із сусідніх областей вчили писати соціальні проекти. Для цього їм провели серію тренінгів програми «Молодіжний працівник». У навчаннях взяли участь представники із Волинської, Львівської, Тернопільської та Рівненської областей, повідомляє прес-служби РОДА.

Так, молоді люди під час тренінгу представили свої ідеї, наприклад, про будівництво оранжереї, соціальну підтримку учасників АТО та переселенців, а також створення арт-кав’ярні.

Натомість організатори заходу вчили молодь удосконалювати уміння із написання проектів з тією метою, аби отримати фінансування із держави або закордонних грантових програм.

«Це Всеукраїнський проект, що проводиться не тільки для представників владних структур, а й громадських активістів. Учасники тренінгу були надзвичайно вмотивовані. Бажаючих взяти у ньому участь було більше, ніж можна було охопити навчанням. Тому такі тренінги наразі є актуальними, і повинні проводитися на постійній основі», - розповіла заступник начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Наталія Чигир.

Програма «Молодіжний працівник», організована Мінмолоді та спорту спільно з управлінням Рівненської ОДА, а також Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики триватиме і надалі.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.