На Рівненщині для споживачів газу запрацював контакт-центр

З вересня у ПАТ «Рівнегаз» почав працювати об’єднаний контакт-центр для споживачів газу. Тепер клієнти компанії із усієї області мають можливість отримати широкий спектр інформаційних послуг, зателефонувавши за багатоканальним телефоном (0362) 461-104 і заощадивши час на відвідування абонентських служб, повідомляє сайт "104".

Встановлений програмно-апаратний комплекс дозволив операторам центру працювати одразу з декількома вхідними дзвінками. Головне завдання, яке ставилося при запуску Центру, швидко надати необхідну для споживача інформацію, проконсультувати, допомогти у вирішенні його проблеми.

Відтепер клієнти ПАТ «Рівнегаз» зможуть отримати консультації з усіх питань щодогазопостачання за єдиним номером контакт-центру(0362) 461-104 з 8:00 до 20:00 або написавши листа на електронну адресу contact@rv.104.ua. В телефонному режимі можна повідомити фактичні показання лічильника, проконсультуватися щодо тарифів, поставити запитання про порядок оплати за надані послуги, дізнатись стан свого особового рахунку, залишити заявку оператору на виклик майстра, контролера та отримати консультації з питань пільг, субсидій, переоформлення документів, ремонту обладнання і багато іншого. Дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються згідно із  міськими тарифами, дзвінки з мобільного тарифікуються оператором зв'язку. Клієнтам, які телефонують із районів, необхідно набирати код області (0362)– 461-104.

Тепер споживачам газу не потрібно стояти в черзі чи телефонувати в усі служби, варто звернутись за єдиним номером чи електронною адресою Контакт-центру. Цей сервіс створено саме для того, щоб нашим клієнтам було зручно, - говорить начальник управління клієнтського центру «Рівнегазу» Володимир Новосад.

Функціонал контакт-центру поділятиметься на дві важливі складові - це абонентський блок, який опрацьовуватиме дзвінки клієнтів, та інфоцентр – вихідна лінія для обдзвону споживачів (повідомлення про необхідність  надати документи, здати лічильник на повірку, збір показань лічильника тощо).  Контактний центр 15-84, який обслуговує споживачів м.Рівне та Рівненського району, працюватиме до 1 листопада 2015 року. Після 1 листопада дзвінки споживачів на номер 15-84 прийматись не будуть.

Також найближчим часом планується відкриття на сайті 104.ua додаткового дистанційного сервісу для клієнтів - «Особистий кабінет». Він дозволить клієнтам компанії перевірити стан рахунку, внести показання лічильника, розрахуватися за газ та отримати консультації спеціалістів онлайн.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.