Он-лайн трансляція сесії Рівнеради: як голосуватимуть депутати на останньому засіданні своєї каденції

Друге пленарне засідання сесії Рівненської міської ради відбудеться сьогодні, 6 жовтня. Розпочнеться воно о 10 годині. Традиційно проходитиме у конференц-залі на вулиці Поштовій.

Депутати мають розглянути низку питань порядку денного, у тому числі чимало земельних та щодо проведення конкурсу на будівництво аквапарку поблизу озера Басів Кут. 

Нагаємо, сьогодні буде останнє засідання сесії депутатів цієї каденції. Наступне засідання сесії міськради відбудеться вже в оновленому складі після виборів.

 

11:15

Рівнерада просить перевірити обгрунтованість тарифів на "комуналку"

Депутати Рівненської міськради просять Державну фіскальну службу в Рівненській області перевірити обгрунтованість розрахунку собівартості житлово-комунальних послуг, які надають комунальні підприємства міста. Відповідне звернення вони прийняли на сесії міськради. Підтримали це рішення 30 депутатів.

10:55

У Рівному відмінили аукціон щодо ділянки на вулиці Острозького

Рішення "Про відміну аукціону по вулиці Князя Острозького, 10/14 на продаж земельної ділянки під забудову" прийняли на сесії Рівненської міськради. За нього проголосували 42 міські обранці.

10:47

У Рівному наклали мароторій на будівництво на вулиці Дворецькій

Рішення "Про впровадження мораторію на будівництво на вулиці Дворецькій у Рівному" підтримали депутати міськради. За нього проголосували 42 міські обранці. 

Мова йде про спорудження третьої черги житлового будинку на вулиці Дворецькій поблизу будинків 46 і 48. 

10:41

Чи будуватимуть на вулиці Пересопницькій, вирішать рівняни

У Рівному триватимуть громадські слухання щодо того, чи зводити будь-які будівлі на вулиці Пересопницькій на ділянці, що на бульварі між продуктовим ринком і Театральною площею. Відповідне рішення підтримали депутати Рівненської міськради. За це нього проголосували 45 міських обранців.

Відтак, вже після виборів 25 жовтня у місті розпочнуться громадські слухання щодо цього питання.

10:22

На сесії Рівнеради молилися за Україну

На початку сесії міськради рівнянка звернулася до депутатів із проханням допомогти у будівництві храму. А також жінка зачитала молитву за Україну.

Після цього депутати приступили до заслуховування звернень громадян.

Наразі у сесійній залі зареєстровано 46 депутатів. 

10:19

Рівнерада може дозволити будувати вейкпарк на землі, яку самовільно захопили?

Вейкпарк може з'явитися у районі Басового Кута в Рівному. Відтак, сьогодні питання "Про включення земельної ділянки на вулиці Басівкутській, 5-А до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу, права оренди на конкурентних засадах та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо її відведення" розглянуть на засіданні сесії Рівнеради. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.