У Рівному «запускають» нову поліцію, Арсен Аваков не приїхав

Спаленим автомобілем одного із активістів "Дорожнього контролю" та "коридором ганьби" хотіли зустріти у Рівному Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, втім він не приїхав. Так у Рівному розпочався набір до нової поліції.

Під стінами Рівненського міського будинку культури, що на вулиці Соборна, 34-А, де триває набір претендентів у нову поліцію, ще до початку реєстрації, яка розпочалася о 9 ранку, зібралося декілька сотень хлопців. Щоправда, є і дівчата, але їх набагато менше. Реєстрацію розпочали вчасно. Там одразу утворилася величезна черга.

Мама трьох дітей Іванна Громенко розповідає, що на громадських засадах виконує функції із забезпечення громадського порядку, тому хоче спробувати себе у новій ролі.

 
Доки молоді люди заповнюють анкети, на вулиці нові поліцейські Львова спілкуються із тими, хто вже встиг «оформитися». Їм обмальовують перспективи майбутньої роботи, дають відповіді на запитання, які хвилюють, розповідають, як самі проходили відбір, радять бути максимально чесними, адже усе сказане буде перевірене різними методами.

 

«Засвітилися» на відкритті і перші особи області - голова обласної ради Михайло Кириллов та заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський. Попри те, що сьогодні - засідання сесії Рівнеради, міський голова Володимир Хомко вирішив, що набір у нову поліцію - захід важливіший.

 

Окрім того, під приміщенням будинку культури зібралися представники «Правого сектора». Вони вишикувалися у так званий «коридор ганьби», аби «люб’язно» зустріти Арсена Авакова і нагадати про вбивство свого побратима Олександра Музичка. Коли стало зрозуміло, що міністр не приїде, хлопці у камуфляжному одязі під керівництвом Романа Коваля розійшлися.

 

Хотіли нагадати Аресу Авакову про себе і представники громадської організації "Дорожній контроль". Вони на евакуаторі привезли спалену днями машину одного зі своїх активістів.

Разом із тим до нової поліції, яка працюватиме тільки у межах міста, відберуть лише двісті чоловік. Рівне буде патрулювати 21 екіпаж.

Станом на десяту ранку майже дві сотні рівнян заповнили анкети для подальшого проходження відбору до нової поліції. Упродовж трьох тижнів, до 27 жовтня, кандидати на службу в підрозділі патрульної поліції можуть подати заповнені анкети особисто або в онлайн-режимі на сайті МВС України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.