На Рівненщині запустили місцеві вибори в Інтернеті

Важко пригадати, коли місцеві вибори в Україні відігравали настільки важливе значення і супроводжувались такою запеклою боротьбою. Вони є продовженням перезавантаження влади, слідом за президентськими і парламентськими виборами - відбудеться повне переформатування органів місцевого самоврядування.

25 – го жовтня українці оберутькандидатів до місцевих рад (обласних, районних, міських, сільських та селищних). Для загальнонаціональних партій - це можливість утвердити свою владу на місцях, а для нових проектів - шанс закріпитися на політичній арені країни.

Передвиборча кампанія 2015 року стала місцем апробації нових політтехнологій та стартом для цілого ряду раніше невідомих політичних проектів.

Особливою цьогорічна виборча гонка є і завдяки новому законодавству, яке внесло різноманіття у роботу штабів політичних партій.

Існує міф про те, що на місцевих виборах громадяни обираютьза партійною ознакою, тобто, приблизно, результат має відповідати парламентським виборам, що відбувалися минулої осені.

Ми вирішили перевірити кого насправді виберуть жителі Рівного та області, а кому не дадуть жодного шансу. 

Тому ми започатковуємо он-лайн голосування "Оберітьмісцеву владу вже сьогодні!".

Сайт "ВСЕ" долучився до проекту заснованого відомими регіональними виданнями "ОГО", "Рівне 1" та "РадіоТрек" щоб дізнатися електоральні уподобання жителів Рівненщини.

Проект передбачає голосування по трьом позиціям: вибори до Обласної ради, вибори до Рівненської міської ради, вибори міського голови міста Рівне.

"Оберітьмісцеву владу вже сьогодні" - це проект, що покаже кому Рівненщина довірить своє майбутнє!

Тож заходьте на vybir.rv.ua та голосуйте за тих, кого збираєтесь підтримувати 25 жовтня на місцевих виборах.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.