У Рівному "Санком" придбав новий сміттєвоз

Щоб забезпечити стійкість системи вивезення сміття у місті, “Санком-Рівне” за власні кошти придбало сміттєвоз “Renault Midlum”. Як повідомив директор підприємства Святослав Євтушенко, цей автомобіль менший за розмірами і тому більш маневрений, отже йому буде легше заїжджати у важкодоступні подвір'я обласного центру.

- Справа в тому, що більшість автомомбілів, які ми використовуємо для збору сміття у Рівному великогабаритні. Це має як свої переваги, так і недоліки. Одним із недоліків є те, що таким сміттєвозам складно заїжджати у вузькі міждворові вулиці міста, особливо в осінньо-зимовий період, коли роботу ускладнюють ще й погодні умови. Новий сміттєвоз приступив до роботи вже з жовтня і ним вивозитиметься сміття на тих вулицях, де складно було заїхати габаритним транспортом, - розповів Святослав Євтушенко.

Окрім того, за словами Святослава Євтушенка, зараз відходи у Рівному вивозяться цілодобово і робитьсявсе для того, щоб місто прибиралося вчасно і якісно.

- До цього процесу залучено 7 сміттєвозів, які прибирають відходи з контейнерів, що знаходяться на вулицях міста, а також 3 автомобілі “ЗІЛ” та трактор, що вивозять великогабаритне сміття. Та якщо ламається хоч один сміттєвоз, можуть виникати певні труднощі з вивезенням відходів, бо автомобіль немає чим замінити, - зазначив Святослав Євтушенко.

Про це повідомили у прес-службі "Санком-Рівне".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.