Хомко розповів, що у кріслі мера Рівного не відмиєш всіх коштів, витрачених на вибори

Цьогоріч виборчі перегони в Рівному сповнені брудних технологій. На думку міського голови Володимира Хомка, кандидати так рвуться до перемоги, бо хочуть "відмити" кошти, які вклали у свою кампанію.Та мер, як людина зі стажем на ці посаді, запевнив, що у кріслі очільника міста відмити стільки коштів не вдасться. 

На запитання журналістів, а скільки вдасться, Хомко, посміхаючись, відповів, що  таке не вдається.

Окрім того, міський голова з приводу ситуації з  Дмитром Якимцем, якому начебто від імені Хомка пропонували мільйон, щоб той знявся з перегонів, сказав,  що  це брудна політична провокація в стилі замовника. Втім хто замовник, мер не уточнює.

- Хлопець, 22 роки, з Чернівців, ходить по штабу Якимця і пропонує 1 мільйон доларів від Хомка. Скажіть, може в це повірити людина зі здоровим глуздом? - каже Володимир Хомко. - Було б логічно, якби мені пропонували якісь гроші. На щастя, міліція спрацювала оперативно, правоохоронці порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого статтею 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача).

Ключові слова: 

Коментарі

Муляренкович - проти хумла та Якима! ЗВІСНО! Муля - рейтинга нуль!))) Хоч и ББП. Муля и мильон запустив! Муля - в полі може пос..ти! Не більше! Нуль! С якісною мордою! Ну це пока. Бухае гад!

Да че всякая Непотрибь лизе ??!!! Выехать в Польшу, схватить любого пшека биля Бедрьонки- в багажник - в Мэры Ривного !! 100% краще буде выборив - п...ив

ЗЛОДІЯ ХОМКА НА НАРИ !!! ЦЕ ПРИНЦИПОВО ДЛЯ РІВНЯН !!!!

Інший від бурштинових мільйонів геть страх втратив. Ні він - прожене хумла під зад метлою! А бурштин весь пустить на школи, лікарні, спорт! Витратить 100 000 лямів у.е в місто. Не читали!? Допомогу дасть пенсіонерам - кожному + 1 000 в місяць! Арештуе майно злодюг від влади! Та решалових - що іздять на автівках за 500 000 грн! Не чітали программу? Ворам тюрми та конфіскат! Людям все вертати треба!

Чуму пічищають скоментарі,проти влади.???Де ДЕМОКРАТІЯ.От так буде завжди...робіть висновки:-)

Хапко і Бурштинець граються в політичні ігри і це в той час коли народ біднішає з кожним днем.
Один обікрав все місто і з жиру біситься. Інший від бурштинових мільйонів геть страх втратив.
Треба бути останнім дурнем, щоб повестися на їхні афери.
Аферистам і злодіям не місце у владі!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.