Господарський суд Рівненської області вирішить долю ДП "Укрбурштин"

Судове засідання у справі про припинення банкрутства державного підприємства "Укрбурштин" розпочалося у Господарському суді Рівненської області.

Так, державна компанія "Українські поліметали" просила закрити провадження про банкрутство "Укрбурштину", втім останні, називаючи низку аргументів, відмовляються це робити.Сьогодні розгляд справи продовжується, сторони наводять свої аргументи зі справи.

За словами представника прокуратури Рівненської області, ДП "Укрбурштин" вже тривалий час перебуває у стадії банкрутства, що в принципі є порушенням для такого підприємства. Тому провадження щодо банкрутства "Укрбурштину" має бути припинене.

У свою чергу, як розповів гендиректор ДАК "Українські поліметали", Костянтин Лісничий, справа в тому, що англійській офшорній фірмі "Thamesvest LTD" спеціально передають борги "Укрбурштину", щоб вивести державні надра на компанію-нерезидента.

- Справа про банкрутство має штучний характер, борги ми можемо погасити. Відтак, якщо суд прийме рішення про припинення банкрутства "Укрбурштину", то підприємство перейде у власність держави. Якщо ж суддя затвердить новий склад комітету кредиторів на чолі з "Thamesvest LTD", то держава підприємство втратить, - каже Костянтин Лісничий. 

Нагадаємо, розгляд цієї справи тягнеться вже впродовж 12 років, 10 із яких ДП "Укрбурштин" перебуває у стадії санації. 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.