Підприємець звинуватив Хомка в хабарництві чи його неправильно зрозуміли?

У Рівному триває судове засідання у справі міського голови Володимира Хомка проти підприємця Костянтина Лишенюка. 

Нагадаємо, що 26 травня цього року під час прес-конференції міського голови в парку ім. Т.Г. Шевченка чоловік власниці кафе "Домінус" Костянтин Лишенюк перед журналістами розповів історію, що начебто коли він прийшов до Володимира Хомка з проектом реконструкції кафе, мер міста сказав підприємцю, щоб він йшов геть із парку, а на папірці написав суму 10 000$. Володимир Хомко обурився, сприйнявши це як звинувачення у хабарництві та пообіцяв подати до суду. А Костянтин Лишенюк взявся пояснювати, що не звинувачував мера у хабарі, а розповів, що дана сума була запропонована в іншому контексті.

Під час судового засідання представники Володимира Хомка наполягали, що підприємець своїми словами заподіяв велику моральну шкоду меру міста. Це відобразилось на здоров`ї очільника міста. Внаслідок тієї розмови Володимиру Хомку стало зле, і він, починаючи з 27 травня впродовж двох тижнів перебував на стаціонарному лікуванні.

Натомість представник Костянтина Лишенюка стверджує, що підприємець не звинувачував Володимира Хомка у вимаганні хабара, а дана сума була написана як пропозиція для інвестиції . Про що Костянтин Лишенюк і розтлумачив, зрозумівши, що його слова трактують неправильно. Також представника підприємця зацікавили матераіли, які публікувались на персональному сайті очільника міста, а саме  відео та фото, на яких зображений Володимир Хомко, який  в даний період мав би бути на лікуванні. 

Предаставники Володимира Хомка запевняють, що Костянтин Лишенюк почав виправдовуватись, почувши про те, що мер міста має наміри подати позов до суду, проте  від моральної шкоди  очільника міста це не вберегло. Також вони запевняють, що Володимир Хомко пообіцяв всі кошти у разі перемоги в даній справі направити у зону АТО. Сума позову становить 100 000 грн.

До зали суду викликали свідків Наталію Поліщук та Андрія Черепанова. Обоє у своїх свідченнях зазначили, що Володимира Хомка дуже обурила історія, яку розповів підприємець, і вони стверджують, що присутні сприйняли слова Костянтина Лишенюка як звинувачення в хабарництві мера міста. Проте  вони не чули, щоб підприємець конкретно казав про вимогу хабара.

До зали суду не змогли з`явитись ще двоє свідків, у зв`язку з чим судове засідання буде продовжене 2 листопада.

Коментарі

ВОР Хомко - МАЭ СИДІТИ У В'ЯЗНИЦІ !!!!!!!

діти не елкторат
"– Відповідно до нашого законодавства я, як міський голова і посадова особа, не маю права вимагати матеріальної компенсації. Мені, безумовно, ті гроші не потрібні, але я дуже хочу з нього стягнути ці збитки. Як міський голова я вже подав до суду і якщо виграю – він (Костянтин Лишенюк, – ред.) мусить забрати свої слова назад. Як це буде виглядати – побачимо, нехай буде рішення суду. А тепер я шукаю адвоката і подам ще додатково позов як приватна особа на компенсацію. Суму я собі вже визначив, тепер пораджусь з юристами. Після того, як я знайду грамотного адвоката, я вас також повідомлю. Буду радитись з юристом, щоб він сказав, яку я можу визначити суму. Потім ці гроші, у випадку виграшу справи, зразу будуть перераховані дітям чи комусь, вони мені не потрібні. Але для мене це принципово, – сказав Володимир Хомко."
http://ritm.tv/новини/хомко-хоче-стягнути-моральну-компенс/

Хапко з Бурштинцем граються в політичні ігри і це в той час коли народ біднішає з кожним днем.
Один обікрав все місто і з жиру біситься. Інший від бурштинових мільйонів геть страх втратив.
Треба бути останнім дурнем, щоб повестися на їхні афери.
Аферистам і злодіям не місце у владі!

Злочинця Хапка до в'язниці!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.