Генпрокуратура "послала" депутата Рівненської обласної ради

У Генеральній прокуратурі України відмовились вплинути на Рівненських прокурорів, які саботують відкриття кримінальних справ стосовно екс-голову Рівненської ОДА, тодішнього головного регіонала Василя Берташа, міського голови Рівного Володимира Хомка та суддів Оксани Дудар і Василя Шарапи. Про це у на своїй сторінці у "Фейсбук" написав громадський активіст та депутат обласної ради Сергій Штурхецький.

"Пройшло 48 годин із передбачених Законом 24 годин, за які обласна прокуратура мала би після реєстраціі моєі заяви про злочин відреагувати. Або відкрити кримінальне провадження (що логічно, злочин серйозний), або відмовити аргументовано - що нам забороняли збиратись на Майдані законно, а суддя Дудар - найчесніший і найвидатніший представник вітчизняноі Феміди. Однак - нічого. Зовсім. Вже всі фігуранти валідол купують, впливовим людям телефонують, а я відповіді від прокуратури не отримав. І це ті прокурори, які вже склали тести на знання законодавства? Це вже оновлена прокуратура? Телефоную на Гарячу лінію Генпрокуратури - повідомляю про своі трабли. Посилають. Чемно, але настійливо - в приймальню громадян облпрокуратури. Питаю - а як підрозділ облпрокуратури має вплинути на бездіяльність облпрокуратури? Кажуть, вплине. А чим ви займаєтеся (на сайті гпу радять за цим телефоном звертатися, якщо негаразди в області)? Кажуть, корупцією. То кажу, в мене підозри виникають про корупцію, бо справа стосується "кращих людей міста"... Посилають....в приймальню громадян. Ай лове ю, май ГПУ!» - написав Сергій Штурхецький на своїй сторінці у «Фейсбук».

Нагадаємо, що під час революції Гідності саме з подачі тодішнього керівника області Василя Берташа та за заявою міського голови Володимира Хомка вищезгадані судді виносили протизаконні рішення стосовно заборони акцій протесту. Попри численні заяви в прокуратуру і правоохоронні органи проти цих чиновників і високо посадовців не було порушено кримінальних справ. 

Коментарі

А він тільки цього і чекав... Вибори ж на носі і треба десь засвітитись. Бо хто там пам'ятає якогось Шурхецького... Нехай краще згадає свою професію і йде працювати.

Та ще й наглувато себе поводить цей депутат: "У вас 24 години", "не клейте дурня", "до праці". Прям командир! Він же не в сільську раду пише, тому таке і реагування на звернення!

щось Штурхецький знову штурхнув- пукнув і як завжди в нього вийшов пшик.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.