У Рівному завершують асфальтування великих доріг

Вчора у Рівному розпочали капітальний ремонт вулиці Князя Володимира. На черзі – Соборна.

Як зазначив міський голова Рівного Володимира Хомка, наразі місто входить в завершальний етап асфальтування крупних магістралей міста Рівного.

- 7 жовтня ми приступили до асфальтування вулиці Князя Володимира між мостами в районі Золотіїва. Після цього ми приступимо до ремонту вулиці Соборної на відрізку дороги від Будинку офіцерів до вулиці Старицького, - каже Володимир Хомко. -  За нашими планами роботи на Кн.Володимира триватимуть близько 3-х днів і щонайменше тиждень піде на асфальтування вулиці Соборної, тому що обидві вулиці передбачають асфальтування з проклейкою спеціальним армованим волокном, а це дуже складана і довготермінова технологія. Але хочемо зробити так, щоб до ремонту цих вулиць років 15 повертатись не довелося.  У зв’язку з цим в період з 7 по 12 жовтня 2015 року, у Рівному буде тимчасово перекрито рух транспортних засобів на ділянці вул. Князя Володимира на проїжджій частині від вул. Бахарєва до вул. Білої в період.

Про це повідомили у прес-службі міськради.

Ключові слова: 

Коментарі

Правильно, як похолодало то починають по технології ремонтувати дороги. Зараз сніг піде і почнуть ложить асфальт. А весною будуть ходить смолу, з чайника, поливать. Хомко КРАСАВА.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.