На Рівненщині двох чоловіків судитимуть за ухилення від мобілізації

Не маючи бажання проходити службу в Збройних силах України, двоє мешканців Радивилівщини не з’явилися до призовного пункту районного комісаріату.

37-ти та 38-річний чоловіки перебували на військовому обліку в Дубенсько–Радивилівському об’єднаному районному військовому комісаріаті. За рішенням військово-лікарської комісії обоє визнані придатними для проходження військової служби. Проте, отримавши мобілізаційне посвідчення, жоден з них у визначений час на призовну дільницю у серпні не прибув.

Правоохоронці з’ясували, що військовозобов’язаним було роз’яснено наслідки відмови від проходження служби без поважних причин та попереджено про кримінальну відповідальність. Усвідомлюючи свої дії, вони ухилилися від призову, в чому і підписалися.
За цими фактами працівники Радивилівського райвідділу міліції дії відкрили кримінальні провадження за статтею 336 (ухилення від призову за мобілізацією) Кримінального кодексу України, та після закінчення розслідувань для прийняття рішень скерували до суду. За ухилення від призову за мобілізацією передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.