Кандидат у мери Рівного зловживає адмінресурсом?

Кандидат на посаду міського голови, а наразі, діючий міський голова Рівного Володимир Хомко провів брифінг щодо перебігу виборчого процесу у приміщенні Рівненської міської ради, а анонс заходу було поширено Відділом інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради. Такі дії з боку кандидата мають ознаки зловживання адмінстративним ресурсом.

7 жовтня о 9:01 год. від Рівненської міської ради на електронні пошти представників місцевих ЗМІ надійшло повідомлення про проведення брифінгу міського голови Рівного Володимира Хомка. У повідомленні зазначалось, що захід відбудеться у залі засідань міськвиконкому (вул. Соборна, 12а, 3 поверх). Дане повідомлення підписане відділом інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради та надійшло з електронної пошти – press.rv.ua@gmail.com.

З тієї ж адреси й підписане тим же відділом о 10:59 год. надійшло друге повідомлення з темою листа «Звернення міського голови Рівного відносно брудних провокацій під час перебігу виборчої кампанії». У зверненні зазначено, що інформація про те, що Володимир Хомко нібито причетний до спроб підкупу іншого кандидата за 1 мільйон доларів є брудною політичною провокацією в стилі замовника. «Було б логічно якби мені пропонували якісь гроші, бо мій рейтинг – втричі вищий від найближчого конкурента. Але пропонувати такі кошти тому, в кого такий низький рейтинг - це абсурд», - йдеться у зверненні. Окрім цього, у своєму зверненні Володимир Хомко говорить: «Аналізуючи рейтинги, мені треба просто спокійно дочекатися виборів. А от опонентам – навпаки. Тому, без сумніву, це лише початок. Нажаль».

Про це йшлося під час брифінгу міського голови. Також у ході розмови Хомко неодноразово зазначав про свої досягнення на посаді міського голови та значну увагу приділив темі місцевих виборів. Сам брифінг відбувся в кабінеті міського голови.

Варто зазначити, що організація міським головою Рівного Володимира Хомка,  який одночасно є кандидатом на посаду міського голови, брифінгу, що стосується перебігу виборчої кампанії в приміщенні Рівненської міської ради і з залученням до організації брифінгу її працівників має ознаки зловживання адміністативним ресурсом.

Згідно з ч. 2 ст. 60 Закону «Про місцеві вибори», кандидатам, які займають посади в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, у військових частинах (формуваннях), на державних, комунальних підприємствах, у закладах, установах, організаціях (у тому числі за сумісництвом), забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв’язку, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації.

На думку Громадянської мережі "ОПОРА", такий брифінг кандидата на посаду міського голови Рівного Володимира Хомка, мав провести не в приміщенні міської ради, де він працює, а в орендованому за рахунок виборчого фонду приміщенні та без залучення до організації заходу працівників міської ради.

Нагадаємо, що 6 жовтня на прес-конференції заступник голови ГО «Громадський контроль» Олександр Зайчук, який є членом команди ще одного кандидата на посаду міського голови Рівного Дмитра  Якимця, зазначив, що з ним на зв'язок вийшла невідома особа, яка пропонувала, щоб за грошову винагороду у розмірі одного мільйона доларів Дмитро Якимець знявся з виборчих перегонів. Сам Дмитро Якимець наголосив, що це була нахабна провокація, яка була покликана дискредитувати його.

У свою чергу, СЗГ УМВС України в Рівненській області повідомило, що у Рівному двоє молодиків намагалися «прибрати» одного з кандидатів у мери, запропонувавши йому мільйон доларів США за те, щоб кандидат у мери Рівного відмовився від виборчих перегонів.Одним із учасників таких перемовин, які вели по телефону, виявився 22-річний мешканець Чернівців. Наразі, правоохоронці шукають його товариша - іншого співрозмовника, перевіряють достовірність інформації з телефонних розмов, чи не є це провокацією та вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження. 

Про це повідомляє громадянська мережа "ОПОРА" у Рівненській області.

Коментарі

Нормально все Хомко робить. Пуздить гроші з міста! Та кримінал відкрива! Нормальний мер! Жир відкочав на Мірющенка! Дом за 500 000 у.е! Хомко робить - НОРМАЛЬНО! Дай бох йому здоровья.

Да че ругатись зря ??? Старперци підуть за Хамка. А нмолодь і адеквати за когось іншого. Вибачте за гендерну діскрим- і Старперки ...!!!!!

Нормально все Хомко робить. А Якимець як би не шпорпався - все одно - нулячий...

Чую запах Якимця.Бабло відпрацьовуваи треба.

Ох і мочите на своєму ресурсі хомяка)))
я вже бачу заголовки вашого видання, коли він виграє : "хомко свальцифікував, результати виборів ")))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.