Вітаємо всіх ріелторів Рівного та України з професійним святом – Днем ріелтора

Щорічно, починаючи з 2000 року,  9 жовтня в Україні відзначають професійне свято – День ріелтора. Ця професія, поки ще, не визнана офіційно, але зважаючи на значний попит на послуги ріелторських компаній, популярність цього свята не можна недооцінювати. Професія ріелтора з’явилася в нашому суспільстві порівняно недавно.
У наш динамічний час у людей немає часу на самостійні пошуки нерухомості. А за посередництво вони готові щедро платити ріелтору. Ця робота привертає досить вільним графіком, гідною оплатою та можливістю зробити кар'єру.
Сьогоднішній рієлтор повинен діяти в рамках чинного законодавства країни, а ще - виконувати приписи положень, зафіксованих у «Стандартах практики» - свого роду професійної "біблії" ріелтора.

Традиційно в День ріелтора проводять різноманітні заходи присвячені працівникам цієї галузі. Співробітники приймають привітання від клієнтів та колег. Сайт «ВСЕ» також долучається до привітань і бажає всім працівникам цієї сфери вдалих пропозицій, професійного росту, наснаги в роботі, процвітання та вдячних клієнтів.

Сайт «ВСЕ» вітає лідируючі рівненські агентства нерухомості, які допомогли не  одному клієнтові, і давно зарекомендували себе на ринку, як найкращі. Це наші друзі, такі агентства, як:

Колектив агентства нерухомості "Борислава" та його чарівного керівника Бориславу Мірчук.

Колектив агентства нерухомості «Цитадель» та його керівника Голову правління Рівненського регіонального відділення Асоціації фахівців з нерухомості України Ляшука Олександра Євгенійовича.

Колектив агентства нерухомості "Гід Ріелті" та його керівника Ігора Гойду.

Колектив агентства нерухомості "Кадет СВС" та його неповторного керівника Подоліну Інну Олегівну

Колектив агентства нерухомості "Квартал" на чолі з Радько Іриною Анатоліївною.

А також дружній колектив агентства нерухомості "Дім ріелті".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.