Хомко визнав, що брехав про Дмитра Якимця і бурштин

Не маючи жодних реальних підстав для критики Дмитра Якимця, його опоненти вигадують брудні міфи. Про це пише інтернет-сайт "Рівне вечірнє".

Так, останнім часом усіма силами штабісти його конкурента намагаються прив'язати кандидата на посаду міського голови Рівного до незаконного видобутку бурштину на півночі нашої області. Єдиним фактом є те, що Дмитро Якимець переїхав до Рівного з Сарн. Ну, це десь там біля видобутку бурштину, вирішили його опоненти. Якщо іншого компромату на Якимця немає, то вирішили його "мочити" його походженням та бурштиновими домислами. А їхній господар, який всіляко намагається виглядати європейським політиком, дав на таку "чорнушну" кампанію своє "господарське добро". Аби втриматися в кріслі мера, усі методи хороші?

На одній із сесій Рівнеради Володимир Хомко, відповідаючи на конструктивну критику від лідера "Громадського контролю", відповів у стилі "а у вас негрів б'ють". Мовляв, не вчи, Дмитре, нас жити, ти сам "віджимаєш у хлопців бурштин на Поліссі". Заява абсолютно голослівна, але цю вигадку зараз активно експлуатують брудні політтехнологи, які працюють на чинну міську владу.

Але цікаво інше — Володимир Хомко достеменно знає, що Дмитро Якимець не має жодного стосунку ні до видобутку, ні до інших операцій з цим камінням. Володимир Євгенович навіть письмово підтвердив це у відповіді на запит, що був надісланий до Рівненської міської ради в рамках судової справи, в якій Якимець відстоював свою честь і гідність.

Ось що написав Володимир Хомко на запит суду, цитую: "Виконавчий комітет Рівненської міської ради не володіє будь-якими відомостями щодо незаконних дій громадянина Якимця Дмитра Анатолійовича, що пов'язані з видобутком, зберіганням чи реалізацією бурштину, а також щодо інших його протиправних дій". Міський голова В. Хомко. Дата 31.08.2015 року.

Коментарі

Вже знайдена типографія що печатала - газету про чорний піар! Скоро будуть новини!

Рівне - за Хомка, за реальні зміни! Ну да ораль ..ні і! Соборну разкопав за 5 років - вклав в бетон та борьдюри, хто порахуе? Покинув! За мости взявся - знов бетон! Там откат йде на виборчу программу! Не можливо порахувати куби бетону та асфальту! Це клондайк! Йому мало що місто від зборів продажу алкоголю та тютюну 5% в 2015 - ДОДАТКОВО ОТРИМАЛО 680 000 000 ГРН! Йому мало! Дідюган? А куди ти ці гроші потратив?

Хомка ніколи не поважав. Але тепер він опустився нижче плінтуса. Шо ж там за зарплата в міського голови така, шо за неї треба стільки чорнухи валити?

якась із пальця висмоктана інформація майже місячної давності.... боти якимця вражають "винахідливістю"...

За Хамка за хамка !!! Гад Якимець не давав ему змины робить !!!!!

Рівне - за Хомка, за реальні зміни. Рівне - проти балакунів, при чому не місцевих. Вже голосували за швагра Тягнибакса Осуховського де він? Рівняни не дайте себе обдурити...

Хумко та його проплачена банда - вже включае задню! З перевіриних джерел! Хумка покинули майже всі. Вже. Філ, Кача, Галя, Василь (Сарненьский), Год (Рівень), Макс (менти), Кучер(БЮТ) , Куваль (ПС) та інші! Хумко в істериці! Ви всі куди - втікли? От тут дідюгану і політика. Красти не ГАРНО!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.