Рівненська податкова нагадує: змінився мінімальний розмір єдиного внеску

Головне управління ДФС у Рівненській області звертає увагу фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку, та підприємців, що перебувають на загальній системі оподаткування, що починаючи з 1 вересня поточного року змінився мінімальний розмір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Так, з цієї дати підприємцям слід сплачувати 478,17 грн. (1378 * 34,7 %) єдиного внеску. При цьому фізичні особи-підприємці на загальній системі оподаткування єдиний внесок сплачують у розмірі 34,7 % суми доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. Разом з тим, сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального єдиного внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток).

Максимальна величина бази нарахування єдиного внеску становить 23426,00 грн.

Крім того, з 15 вересня 2015 року змінено рахунки для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Знайти нові рахунки щодо сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування можна за наступним посиланням: http://rv.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Граничний термін сплати ЄСВ для фізосіб - підприємців на спрощеній системі оподаткування  - 19 жовтня.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.