Рівненський кліп покажуть на кінофестивалі у Китаї

Робота "Люблю музей" відібрана до конкурсної програми китайського жіночого кінофестивалю, який відбудеться з 22 по 29 листопада у Пекіні.

Про це у Фейсбук повідомив режисер кліпу Віктор Булига.

- Справді красою українок захоплюється увесь світ. Переконався у цьому в черговий раз. Зовсім неочікувано робота ЛЮБЛЮ МУЗЕЙ відібрана до конкурсної програми КИТАЙСЬКОГО ЖІНОЧОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ, який відбудеться з 22 по 29 листопада у ПЕКІНІ. І у цьому, звісно заслуга Ніни Ніколаєвої!

Це перший в Україні, а може й не тільки, музичний кліп про музей, який став промороликом Рівненського обласного краєзнавчого музею. Автор слів пісні та продюсер директор цього закладу Олександр Булига, композитор Сергій Зінчук, аранжувальник Ярослав Шевчук, оператор-постановник Дмитро Максимчук, Виконавці пісні та головних ролей - Ніна Ніколаєва та Станіслав Лозовський, який є і режисером-постановником. Співпродюсер та режисер Віктор Булига. 

Кліп знято за сприяння директора Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександра Булиги, керівника Центру дослідження і відродження Волині Володимира Дзьобака, директора Державного історико-культурного заповідника м. Дубно Леоніда Кичатого, директора музею історії сільського господарства Волині-скансен Олександра Середюка та жителя с. Березини Радивилівського району Петро Панасюка, а також Ярослава Клименко - та майстерні по виробництву обладунків та елементів побуту Європи 14-16ст - Workshop "ART of STEEL"

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.