На Рівненщині батюшка допомагав агітувати кандидату від БПП

У храмі села Новомалин Острозького району Рівненської області відбулась святкова панахида з дня пам’яті святого Івана Богослова, яку провів місцевий священик. Наприкінці богослужіння отець Володимир запросив до слова Крука Михайла Адамовича, директора ДП «Острозький лісгосп», кандидата на посаду депутата Рівненської обласної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». 

Під час вручення ікони, отець наголосив на вагомому внеску кандидата у житті мирян. «Пам'ятайте, що новомалинці знають і люблять вас. Коли важко, вони приходять і щось просять, ви їм ніколи не відмовляєте. Ось такий у нас директор лісгоспу», - з такими словами звернувся отець Володимир до «мецената» та прихожан храму. Окрім цього, священнослужитель додав, що Михайло Крук «багато допомагав як раніше, так і зараз допомагає церкві та іншим нашим храмам».

 

Громадянська мережа ОПОРА наголошує, що згідно абзацу 8 статті 5 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», релігійні організації не беруть участі у діяльності політичних партій і не надають політичним партіям фінансової підтримки, не висувають кандидатів до органів державної влади, не ведуть агітації або фінансування виборчих кампаній кандидатів до цих органів. В той же час, ч.1 ст. 54 Закону України «Про місцеві вибори» визначає передвиборну агітацію як здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за кандидатів.

Ключові слова: 

Коментарі

P.S. Розкрадання державної власності? Ух ти, а чого це ти наклеп розводиш, а ну докажи, тільки давай без тих ,малахольних, думок,що ти в попередніх коментах залишив, ти гроза бабусь пенсіонерів.))) Бо у мене є інфа,що ти , за чоловіками в бані підглядаєш і рукоблудиш при цьому .))) Я думаю це інфа для прокуратури!))))

Каліка ти на голову, де написано,що бабусь швендебрюють дровами??? Написано,що шукаються можливості для допомоги, каліч ти безтолкова, піди книжку якусь розумну прочитай,може перестанеш псевдо інтелектуала з себе строїти. Ти диви яке, чим тупіше , тим вище носа дере. Потороч!!)))

Ох як ми усе скрутили,ти поплавок, де ж написано, що їх безплатно дають, написано , що шукаються можливості для допомоги, а не просто посилають бабок на три букви. Грамотєй,ну давай,принеси цю інфу в прокуратуру, хай глянуть на притрушеного, от же люди, а строїть тут з себе остряка. В любому випадку ти можеш в одне місце поцілувати мене, а кандидад ,доречі,став депутатом в обласній раді, можеш вдавитися тепер з заздрощів!!)))

PS Супер!!! Сам розповів, як директор під прикриттям бабусь швендеберює дровами, а в острожанина питає факти. Це від ДУЖЕ великого розуму.

Відповідати на маячню - себе не поважати. Але ж попробую. Питання: як обліковуються дрова на державному підприємстві, які бабусям видаються безплатно? Чи може є така стаття в бухгалиеріїї "Дрова бабусям безоплатно". І де заховані "моливості" видачі безкоштовних дров? Чи може бере у себе на подвір"Ї? Чи ж не яскравий приклад розкрадання державної аласності, прикриваючись бабусями, яка у великих масштабах і довела дюдей до ручки. Та "доброчинність" не для вручення ікони, а інформація для прокуратури. Так приблизно виглядає виклад "інтелектуалів" з великим розумом та великим мозком:)))))

Острожанин, ти кажеш,що його знають як "чесного" директора, а ну давай но факти, які підтверджують, те,що ти кажеш. Бо я можу сказати, що ти вбивця і гвалтівник,ну такої про тебе думки в Острозі, але без аргументів і фактів які це підтверджують,це лиш пусті слова. Доведи свою думку.

Не меліть дурниць, якщо немає чого сказати, то мовчіть. Не треба пустослівства! Якщо,наприклад, приходить людина до нього і просить" дайте мені дров ви ж директор лісгоспу,а у мене немає чим палити і грошей немає " , що повинен зробити директор лісгоспу? По закону він може сказати" Бабцю\діду, немає грошей , то ідіть і заробіть, бо я не можу безплатно дати дров, заборонено законом,роздавати просто так дрова" . Проте він так не робить,а старається допомогти ,по можливості, усім хто до нього приходить, от за це його похвалили і дали ікону. А те,що люди доведені до ручки, точно не його вина,а вина таких балаболів як ви , в яких в голові вітер гуляє. Щоб бути справжнім філософом треба мати великий інтелект і талант, а коли у голові мозок з горіх, то сидіть і читайте буквар,а не розумні словечки закидуйте!

ПС Перепрошую.Описка - Квінтесенсія "благодаті"

Квінеменсія "благодаті" -Коли важко, вони приходять і щось просять, ви їм ніколи не відмовляєте. Ось такий у нас директор лісгоспу". Люди, доаедені "до ручки", приходять і просять. ЧОМУ люди мають ходити з довгою рукюю? Чому людина на державному підпиємстві моєе дати (герой!!!) або відмовити? В чому? В тому, що дюдям належить мати від держави? І за це йому честь і хвала аж до ікони? Все перевернуте з ніг на голову. І ми, на жаль, беремо в цьому участь, не опираючись подібному, обираючи подібних, коли їх і тих, хто їх підносить треба гнати в шию.

А мені внутрішній голос підказує, що це є УПЦ МП. Саме з їх допомогою в свій час обрали Януковича. І тепер вони теж хитромудрствують

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.