Скандальний "бурштиновий барон" Олег Ярошик хоче поновитися в СБУ Рівненщини?

Скандальний "бурштиновий барон",  засновник ПП «Інжбудкомплект» Олег  Ярошик хоче поновитися в СБУ Рівненщини, таке припушення висловила журналіст телеканалу "Інтер" Інна Білецька

Я хочу, щоб це було чуткою. Хочу, щоб не підтвердилося, але.... Набираємо повні легіні повітря...кажуть, що легендарний Олег Ярошик, в особистій машині якого знайшли 2,6 тонни бурштина пройшов лкк і відновлюється на службі в СБУ. 

Та ні, це лише чутка, правда ж? Такого ж бути не може. Не може так бути, щоб людина відстоювпла в суді банкрутсво держпідприємства, яким керує, щоб дві тисячі кілограмів "зразків", щоб цех з переробки каменю на території фірми, де він засновник, і тут знову надважлива державна служба.

Ключові слова: 

Коментарі

Кривошей, а в журлалізДів вона є?

Правдуу кажуть, що в "мусорів" немає совісті

Інна, продажна як журналістка, так і як жінка. Каже волонтеркою була, а сама під солдатиків "голодних" лягала. Шалава вона і в африці шалава

це мій підлеглий і я вам точно кажу що до бурштину він не причетний

Заказуха, а колишніх за вуха назад не затягнеш, особливо коли є чим займатись на граждані

Інна телевізійний журналіст, вона не може продавати статтю))) Невже в СБУ працюють такі дилетанти??? Котрі навіть не можуть нормально написати компроментуючий коментар.

Хуже продажной женщины только продажная журналистка. Деньги стоят того чтоб поливать грязью порядочного и честного человека?

Це порядна людина-на відмінно від Інни яка продалась за 1000 у .е за статтю

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.