Соціологія: у Рівному лідирують "Солідарність" і "Громадський контроль"

Після закінчення офіційного висунення кандидатів на місцевих виборах соціологічна служба "Всеукраїнського центру вивчення суспільної думки" провела чергове соціологічне опитування громадської думки у декількох містах, зокрема і в місті Рівне. Опитування проводилось на замовлення громадської організації "Інститут національних інтересів". Про це повідомляє інтернет-сайт "Рівне вечірнє".

У ході дослідження вивчались політичні настрої рівнян напередодні місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2015 р. Результати дослідження свідчать, що 49% рівнян абсолютно впевнені, що вони візьмуть участь у цих виборах, ще близько 42% кажуть, що, скоріше за все, візьмуть участь у виборах.

На запитання "Якби вибори міського голови Рівного відбувались у найближчу неділю, за кого з перелічених кандидатів Ви би проголосували?" відповіді розподілились наступним чином:

З висуванням кандидатів структурувався і їхній електорат. За місяць з моменту проведення нашого попереднього дослідження лідери виборчих перегонів не змінилися: за чинного міського голову Рівного Володимира Хомка в даний час готові проголосувати 29,6%, за голову громадської організації "Рівненський громадський контроль" Дмитра Якимця — 28,3%. Рейтинг Д.Якимця впродовж останніх місяців стабільно зростає, тому питання, хто стане лідером виборчих перегонів, до закінчення виборчої кампанії залишатиметься основною інтригою у Рівному. Інші кандидати користуються помітно меншою підтримкою рівнян і розраховувати на перемогу їм дуже важко. Проте значна кількість рівнян ще не визначилась (28,4%), тому кандидатам є за що боротись.

Серед місцевих організацій партій стали відомі ті, які станом на 4 жовтня можуть розраховувати на подолання 5-відсоткового виборчого бар'єра та отримання мандатів депутатів Рівнеради.

На запитання "Якби вибори депутатів Рівненської міської ради відбувались у найближчу неділю, за яку з місцевих організацій партій Ви би проголосували?" відповіді розподілились так:

Лідерами серед партійних організацій зараз є "Блок Петра Порошенка — Солідарність" (19,3%), ВО "Громадський контроль" (19,2%), Об'єднання "Сомопоміч" (9,7%), ВО "Батьківщина" (9,3%), УКРОП (8,3%) та ВО "Свобода" (7,3%). Інші політичні сили на даний час не долають виборчого бар'єра.

Хоч електорат партій більш структурований, ніж електорат кандидатів, проте залишається близько 20% виборців, які не визначились у своєму партійному виборі.

Дослідження проводилося методом особистого телефонного інтерв'ю у період з 1 по 4 жовтня. Вибіркова сукупність — 1000 респондентів. Вибірка є репрезентативною, оскільки відтворює статистичну структуру населення за основними соціально-демографічними (вік, стать) і територіальними ознаками (поділ міста на райони). Статистична похибка становить ±3,2%.

Коментарі

я сумніваюсь що Гомадський контроль взагалі 5% набере) Гомадський не набере! Точно! А ГРОМАДСЬКИЙ - більше 20%! Статистика! Не переплутай у прастит...у , чи статутку! Хоча твій МОЗггГГГ. вже взірвався! Головне те що ! Цей сайт зрозумів! Хто переможець! Молоді до молодих! Геть стару гвардію! Разом ми сила!

Не сміши людей , особливо про Млинівського кандидата Левицького, який керував в Млинові дозвільної системою в результаті чого його зам загримів в буцегарню за корупцію, а пан Левицький почав розбудовувати магазини і їздити на елітному авто )))
Злодій твій кандидат !

Алгоритм підрахунку переможців настільки "закручений", що мені здається, що не всі члени ТВК в ньому розберуться. Є загроза того, що порахують "правильно", соціологи мають "передбачити" резузультати заздалегідь. Так буде доти, поки будемо еоекторатом, а не людьми:)))))

Не сміши людей , особливо про Млинівського кандидата Левицького, який керував в Млинові дозвільної системою в результаті чого його зам загримів в буцегарню за корупцію, а пан Левицький почав розбудовувати магазини і їздити на елітному авто )))
Злодій твій кандидат !

Туфта звичайна. Блок путінських проституток (БПП) і пяти відсотків не набере

Давно вже не довіряю соц. опитуванням. Це один із видів реклами. А, якщо сумніваюсь, то прискіпливо вивчаю, яка оганізація проводить, біографію того, хто нею керує. Тоді пазли складаються.

бути ліером перегоніd) - писав бухой вже писака?в 09.24 ранку і вже клаву путав!? Ось вони! Хумла - лекторат) Факти!) Сергій - проспись!

Діма Якімець - тут занижений рейтінг! В цілому по місту за Громадський контроль - 58%! Всі повстали проти хумловської влади. Рівняни так - тримати!

IP 194.44.168.202 - сумніваюсь !? Коли сумніваються - то що роблять?

А де партія ПРОГРЕС,це ж той Удар,який не злився з пі#ми із БПП, Чому не чути ПРОГРЕС Наливайченка,чому Сидорук ніхера не проводить агітацію? Я вам скажу,що в ПРОГРЕСІ багато достойних,молодих,амбіційних людей!!!Які хочуть змін,ви подивіться хто йде в обл.раду...Дійсно нормальні ,адекватні ,при памяті люди--ГОЩА+,РОКИТНЕтам чудак вибори виграв попередні,що були від Удару,а сфальсифікували 146 голосів з одинадцяти тисяч,але він іде з ПРОГРЕСОМ,хоча БПП йому пропонували,А ВІЕ ІДЕ ВІД ПРОГРЕСУ,бо стидно йти з тим кого по мусорникам тягали,МЛИНІВСЬКИ КАНДИДАТ,--НОРМАЛЬНИЙ,АМБІЦІЙНИЙ І НОРМАЛЬНИМИ МОРАЛЬНИМИ ЯКОСТЯМИ..Я НЕ РОЗУМІЮ ДЕ ППОГРЕС:-):-):-)СИДОРУК АНАТОЛІЙ ВИ ДЕ,ВИ ТАКИХ ЛЮДЕЙ ВЕДЕТЕ ,А В СОЦоПИТУВАННІ НЕ МАЄ,А З вам то Наливайченко!!!ПРОГРЕСивним будь,проголосувати не забудь

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.