У Рівному буде танцювальна вистава "Танго бар"

30 жовтня о 18.30 у Рівненському міському будинку культури, у новому концерт-холі відбудеться танцювальна вистава «Танго бар». Прем’єра цієї вистави відбулась нещодавно. 5 червня на сцені міського палацу культури Танцювальний клуб «Флеш» презентував жителям міста та області першу в Україні танцювальну виставу. Глядачі були у захваті. У зв’язку з цим міська влада вирішила запросити колектив «Флеш» на чолі з Романом Гриценюком, який є режисером та постановником вистави, показати фрагмент на великій сцені у День народження нашого міста.

Дії відбуваються у Танго-барі, де співають та танцюють танго леді з джентльменами та гаучо із селянами. Впродовж вистави ви не почуєте жодного слова. Головні актори спілкуватимуться з вам мовою тіла та танцю. Вдало підібрана музика та атмосфера на сцені ніби перенесе вас до Аргентини,  де під покровом ночі розкиватимуться таємниці стосунків між чоловіком та жінкою.

В п’ятницю 30 жовтня о 18.30 вам варто відвідати виставу Танцювального клубу «Флеш». Це стане приємним завершенням робочого тижня та вдалим початком вихідних. Ну і, звісно, пристрасть, заворожуючий сюжет гарантує що це ідеальний захід для того, щоб відвідати його із своєю половинкою.

Квитки можна придбати у магазині «Музон», що знаходиться у ТРЦ «Залата Плаза», у міському будинку культури та на сайті kasa.in.ua.

Долучайтесь до зустрічі https://vk.com/tango_bar.

За детальнішою інформацією телефонуйте: (0362)43 93 38, 098 30 900 16, 093 231 57 06.

Коментарі

Те, що Дарина "народниця" не значить , що вона має виходити на сцену і танцювати "Гопак". Як на мене , вона на відмінно впоралась зі стилем аргентинського танго і для неї це величезний плюс , адже проявила вона себе як універсальна танцівниця . Бальне танго це лише один із видів цього танцю , а в спектаклі ( якщо ви дивились уважно ) представлено багато стилів.

Мені дуже хчеться подивитись, як Ви так ходили би по сцені:-) А Дарина не виконує бальні танці, а народне Аргентинське танго:-) :-) :-) :-) Ви справжній фахівець товариш "Гість"

Немає на що дивитись, не танцюють, а ходять по сцені, взагалі, народниця( Дарина Гриценюк) виконує головну роль і виконує бальні танці, смішно...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.