У Рівному об'єднались "Верес" і "Водник"

Народний Клуб «Верес» та Національний університет водного господарства та природокористування сьогодні підписали договір про співпрацю. Свої підписи у присутності журналістів поставили генеральний директор НК «Верес» Євген Донцов та ректор НУВГП Віктор Мошинський. Про це повідомляє інтернет-сайт "ВСЕ про СПОРТ".

Відтепер честь Народного Клубу та університету на всеукраїнській арені захищатиме команда «Верес-Водник». Змагатиметься цей колектив у Вищій студентській лізі України. Загалом у цьому турнірі бере участь 8 команд вищих навчальних закладів держави.

- Наш університет хоч і технічний, але має давню спортивну історію. У нас навчалися і навчаються чемпіони Європи та світу, учасники Олімпійських ігор. Вірю, що створення команди «Верес-Водник» допоможе «Вересу» на шляху до вищої ліги. - переконаний ректор НУВГП Віктор Мошинський. 

«Верес-Водник» стане своєрідним фарм-клубом команди «Верес», містком між дитячо-юнацькими командами «Верес-КОЛІФКС» і ДЮСШ «Верес» та професійною дружиною. У рамках цієї співпраці НУВГП надаватиме «Вересу» базу для підготовки, а також сприятиме у вступі та навчанні перспективним футболістам.

- У Сполучених Штатах  розвиток спорту неможливий без розвитку студентського спорту. На жаль, у нашій державі студентський спорт недостатньо розвинений. Тож НК «Верес» буде піонером і у цьому. Приємно, що договір про співпрацю ми підписали саме у дні святкування сторіччя університету. Поява команди «Верес-Водник» це ще один камінь у створення футбольної піраміди на Рівненщині. - говорить генеральний директор НК "Верес" Євген Донцов,  - У нас вже є шість дитячо-юнацьких команд, а тепер ще й студентська. Крім того, наша співпраця це запорука того, що армія студентів та викладачів НУВГП вже незабаром поповнить велику «вересівську» родину, яка вже сягає 2500 членів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.