У Рівному освятили зупинку, яка була виготовлена за кошти кандидата в депутати

11 вересня у місті Рівне на вулиці Струтинській відбулося освячення кінцевої зупинки маршрутного таксі №56. На зупинці було встановлено 8 банерів кандидата у депутати до Рівненської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка Немеша Василя Михайловича. На банерах зображувалась назва партії, прізвище ім’я та фото кандидата, а також напис «Дану зупинку встановив за власний рахунок». Таке облаштування зупинки громадського транспорту є порушенням чинного законодавства, оскільки вбачає ознаки підкупу виборців.

Освячення зупинки здійснювалось священиком – отцем Романом. Саме освячування тривало близько трьох хвилин. Після цього до священика підійшов Немеш Василь. Він розповідав про Радикальну партію, зокрема про лідера цієї політсили – Олега Ляшка. «Ляшко наведе порядок. І він пройде, і наші однопартійці пройдуть від партії Ляшка», - розповідав депутат. «І ніхто Ляшка і Мосійчука не знищить. Ми переможемо, ми і ви – народ», - так закінчив свою промову Немеш Василь.

Після промови отець Роман покропив священною водою усіх присутніх. Потім до слова вийшла жінка похилого віку, яка позитивно висловилась щодо діяльності Василя Немеша та Олега Ляшка. «Ця людина пройшла тяжкий шлях і він щось робить», - такими словами жінка описувала Ляшка.

Насамкінець, слово надали кандидату на посаду міського голови Рівного Цинко Василю Степановичу, що зареєстрований як самовисуванець. Він розповідав про свою діяльність, діяльність Радикальної партії та наголосив, що «ніхто так сміливо не бореться за Україну , як партія Ляшка».

Напередодні, на дошках оголошень під’їздів багатоквартирних будинків Рівного були розклеєні оголошення наступного змісту: «Шановні жителі мікрорайону! Завтра, 11 жовтня 2015 року о 14 годині 00 хвилин, відбудеться освячення зупинки кінцевого маршруту №56, яку виготовив і встановив за власний рахунок НЕМЕШ В.М. Просимо усіх мешканців прийти на богослужіння».

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що згідно абзацу 8 статті 5 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», релігійні організації не беруть участі у діяльності політичних партій і не надають політичним партіям фінансової підтримки, не висувають кандидатів до органів державної влади, не ведуть агітації або фінансування виборчих кампаній кандидатів до цих органів. В той же час, ч.1 ст. 54 Закону України «Про місцеві вибори» визначає передвиборну агітацію як здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за кандидатів.

Після офіційної реєстрації Немеша Василя Михайловича, виготовлення та встановлення зупинки громадського транспорту має ознаки підкупу виборців. Громадянська мережа ОПОРА наголошує, що згідно до ч. 4 ст. 60 Закону «Про місцеві вибори» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 % розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Про це повідомили у ГМ ОПОРА.

Ключові слова: 

Коментарі

Та це точно при*урки, дана зупинка в 5 раз дешевша чим 1 хв. ролика на #ТСН або на каналі #ІНТЕР . А НЕМЕШ хитрий лис - на дебільному піарі на халяву проскочить. При*урки!!!

( #Немеш , #зупинка на вул. #Струтинської , #Рівне )

1-http://vk.com/video328535331_171413065
2-http://vk.com/video328535331_171405870

байстрюк інтернатовський,зятьок пернатого кучманоїда сороки(от що значить гарно женитись:)),готовий навіть з бойовим підером совокуплятьсь,аби до більшого корита долізти...українська політика,бля:)))

Наверно освятили, помітили, шоб чужі не лізли а після виборів можна буде і магазинчик там розмістить.

ДЖИНСА!!!!!!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.