Начальник юстиції Рівненщини нагороджена медаллю "За жертовність і любов до України"

Медаллю "За жертовність і любов до України" нагородили 14 жовтня начальника головного управління юстиції в Рівненській області Іванну Смачило. Про це вона написала на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Вітаю всіх нас, Українців, зі Святом! Незламної волі та патріотичного духу нам! Дякую за нагороду! Вона для мене - велика честь та вказівник того, що йду в правильному напрямку!", - йдеться у повідомленні.

Ключові слова: 

Коментарі

Чому абсурд? На Вашу думку якщо ти начальник то ти що не людина.Іванна справжня Українка,патріот,відмовилась від успішної практики адвоката за ради реформ,чесно виграла конкурс, очолила управління юстиції, намагаеться змінити гнилу систему щоб нам та нашим дітям жилося кращще.Ваш комент пахне "совком", тільки при совку та при "попередніках" начальнику треба було молитися на портрет що за спиной щоб отримати державну нагороду.

Який абсурд! Начальник управління юстиції може бути нагороджений державними відзнаками. Це зрозуміло. А тут тільки здогадуєшся за що такі нагороди.

А тих хто сидить в окопах бліндажах під обстрілами для них нема ні медалей ні орденів. Бо з них немає зиску церковна влада

А в чому виразилась жертовність та любов.Як прикро,що все як завжди ! Напевно нас ніколи не змінити !

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.