На Рівненщині влаштовують квест на річці

На Рівненщині пройде молодіжний квест «Осіння варта». Таборова зустріч відбудеться на річці Горинь поблизу села Олександрія Рівненського району у п’ятницю-суботу (16-17 жовтня).

Молодіжна зустріч пройде у вигляді змагання-квесту між командами у двох вікових груп:12 -18 років та старші.

Учасники матимуть змогу позмагатись між собою у наступних напрямках: туристичний (орієнтування на місцевості, подолання водних перешкод, розпалювання вогню, перегони на байдарках, розкладання наметів), інтелектуальний, командний, лідерський.

Крім того буде проведено майстер-класи з першої медичної допомоги, в’язання вузлів, та інші. В часі зустрічі відбудеться фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Повстанська ватра».

Організатор заходу – Рівненська обласна молодіжна організація «Фонд молодіжних ініціатив «Крила». Захід відбуватиметься при фінансовій підтримці Рівненської  ОДА та технічній підтримці Агенції корпоративного дозвілля «Світовир».

Подати заявку до участі в змагання можна безпосередні на місці або попередньо заповнивши реєстраційну форму за адресою:https://docs.google.com/forms/d/1t8MymgQVTERGvFqilkGx1VN9dbqjret6Sty-zPtuDO8/viewform?c=0&w=1.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.