На Рівненщині учасники АТО можуть отримати професію безкоштовно

Отримати водійське посвідчення, здобути професію коваля, бухгалтера, столяра чи менеджера. Отримати ці, або інші спеціальності безкоштовно можуть учасники АТО на Рівненщині. Загалом захисникам Вітчизни пропонують на вибір 60 професій, а також вивчити іноземну мову – англійську або польську.

Як повідомив заступник голови Рівненської ОДА, Олександр Савчук, на ці послуги для Рівненщини з держбюджету передбачено 776 тисяч гривень – відповідно до програми «Заходи з соціальної та професійної адаптації учасників АТО (крім військовослужбовців, звільнених у запас або у відставку)».

«На сьогодні питання працевлаштування бійців АТО дуже актуальне. Адже після повернення з війни хлопцям важко знайти роботу. Саме тому в державі діє така програма професійної орієнтації учасників АТО. Отримавши додатковий фах, чоловіки легше повернуться до мирного життя», – прокоментував Олександр Савчук.

Посадовець повідомив, що гроші вже розподілено між підрозділами соцзахисту РДА, МВК пропорційно до кількості учасників АТО. Відтак, у районах попередньо укладатимуться договори з учбовими закладами. Так, наразі послуги з професійного навчання для учасників АТО в Рівненській області надаватимуть 13 навчальних закладів. 

З питань проходження професійного навчання учасникам АТО потрібно звертатись до місцевих управлінь соціального захисту населення.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.