На Рівненщині керівник підрозділу державного підриємства отримав тисячу доларів хабаря

За клопотанням слідчого, погодженого прокуратурою Рівненської області, Рівненським міським судом 13 жовтня цього року прийнято рішення про відсторонення від займаної посади заступника керівника регіонального підрозділу державного підприємства у сфері транспорту.

Як вже повідомлялося, цей керівник, який до того ж є депутатом однієї із місцевих рад, підозрюється у тому, що одержав від приватного підприємця неправомірну вигоду у сумі 1 тис дол США за сприяння у наданні вагонів для переміщення вантажу за межі України. Особу було затримано «на гарячому» під час одержання 30.09.2015 коштів у своєму ж робочому кабінеті.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди) здійснюють слідчі УМВС України в Рівненській області за процесуального керівництва прокуратури Рівненської області.

Водночас ухвалою слідчого судді Рівненського міського суду від 13.10.2015 щодо підозрюваного застосовано запобіжний захід – особисте зобов’язання, а у задоволенні клопотання органу досудового розслідування про застосування цілодобового домашнього арешту – відмовлено. На вказане рішення суду готується апеляційна скарга, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.