У Рівному розкажуть, які партії робитимуть Ради прозорими

Які партії після проходження в ради збираються боротися з корупцією у своїй роботі? Хто з кандидатів у депутати не хоче впроваджувати нове антикорупційне законодавство? Як громадськість та політичні партії можуть зробити новообрані ради прозорими та відкритими?

20 жовтня о 14:00 у приміщенні прес-центру газети «Сім днів» за адресою м.Рівне, вул. Поштова,2 відбудеться прес-конференція на тему «Які партії Рівненщини робитимуть Ради прозорішими і які відмовилися це зробити?». В рамках прес-конференції будуть презентовані результати всеукраїнської громадської компанії «Прозорі ради» у Рівненській області.

На прес-конференції будуть озвучені відповіді на наступні питання:

Які місцеві осередки партій підписали, а які відмовилися підписати меморандум про впровадження нового антикорупційного законодавства на рівні місцевих рад?

Які антикорупційні норми мають в першу чергу бути прийнятими після виборів?

Які можливості для громадян та журналістів відкриють запровадження норм нового антикорупційного законодавства на рівні місцевих рад?

В заході візьмуть участь Ольга Будник – виконавчий директор Центру політичних студій та аналітики; Володимир Зиль – координатор коаліції «Прозорі ради» у Рівненській області, голова ЦЕНТРУ СУСПІЛЬНИХ ДІЙ «СІВІТАС», голова Правління Центру політичних студій та аналітики; В’ячеслав Долід – кандидат історичних наук, експерт ЦЕНТРУ СУСПІЛЬНИХ ДІЙ «СІВІТАС».

Також до участі запрошені представники політичних партій, які підписали меморандум та відмовилися від його підписання.

Захід організовано ЦЕНТРОМ СУСПІЛЬНИХ ДІЙ «СІВІТАС» (Рівне) спільно з Центром політичних студій та аналітики (Київ), повідомляють координатори заходу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.