На Рівненщині завершилася демобілізація військових, призваних у третю чергу часткової мобілізації

У Збройних Силах України завершилася демобілізація військовослужбовців, призваних у третю чергу часткової мобілізації. Зараз на військовій службі залишаються лише військовослужбовці, які знаходяться на лікуванні та реабілітації у медичних закладах, а також з інших поважних причин.

По звільненню мобілізовані військовослужбовці отримують виплату одноразової грошової допомоги. Про це під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомила Оксана Гаврилюк, начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України.

Усі військовослужбовці, призвані у зв’язку з частковою мобілізацією, запрошуються укласти контракт для подальшого проходження військової служби у Збройних силах України.

«При укладенні контракту, починаючи з 24 червня цього року, військовослужбовці отримують одноразову грошову винагороду у наступних розмірах: особам рядового складу – 8 мінімальних заробітних плат; особам сержантського і старшинського складу – 9 мінімальних заробітних плат; особам офіцерського складу – 10 мінімальних заробітних плат», – зауважила начальник Управління комунікацій та преси Міноборони.

Про це повідомили у Рівненській ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.