Рівненський «Правий сектор» підтримує БПП?

Напередодні місцевих виборів у Рівному розгорнувся черговий політичний скандал. Відома політсила «Правий сектор» , яка на загальнодержавному рівні заявляє про свою політичну незалежність та протистояння діючій владі країни, у Рівному висловила підтримку представнику Блоку Петра Порошенка «Солідарність» У громадськості виникає питання, чи знає Дмитро Ярош про зміну політичного вектора його регіонального представника у Рівному?

Як зазначається у групі "Рівненщина політична", свою підтримку керівник «Правого сектору» у Рівненській області висловив у агітаційній листівці Анатолія Чугуєвця, кандидата в депутата до Рівнеради від БПП «Солідарність»:

«Анатолій – гідний наслідувач своїх родичів. Знаю, що він не зламається, не продасться. За такими людьми майбутнє нашої держави. Впевнений, що пан Анатолій і надалі буде турбуватися за кожного жителя, який проживає в його окрузі…»

Нагадаємо, Анатолій Чугуєвець двічі обирався від ВО «Батьківщина», наразі позапартійний. У 2014 році склав повноваження члена Люстраційного комітету через внутрішні непорозуміння з іншими членами комітету. Під час першої каденції у міській раді був опонентом Володимира Хомка, однак під час другої став яскравим прихильником міського голови.

 

Коментарі

Ой, як вже набридло це мавпування в риториці. На моє переконання, не всі, хто вживає слово "популізм" знають його суть. Інакше вживали б його там, де треба. А ще питання, а що Юля балотується? Голосувати чи ні за Киримова - ваша справа. Хоч діти не відповідають за діяння батьків. А щодо "злодіїв в законі",,,,, Важко напевно вам жити, якщо ви їх не сприймаєте((((((((((

БПП-Блок порошенка і путіна.

Если и голосовать, то точно не за Юлю! Сильно утомил ее популизм! И в партии ее подозрительных лиц хватает: по 101 округу идет сын вора в законе Антон Киримов.

Чого трохи? Україна багато змінилася. Втричі виросли тарифи на газ, в 2,6 зріс долар, що зменшило у стільки ж реальну заробітну плату, оподатковано пенсії, тощо. Ате, що російські війська, які ви чекали, ще не в Україні - заслуга міжнародної спільноти. У чому ж популізм, названих вами сил, в тому, що вони називають речі своїми іменами та демонструють реальний алгортим ціни на газ? Чи в тому, що заявляють, що "боротьба" з корупцією не посунулась ні на крок? В тому, що вимагають покарання вбивць Майдану, чи в тому, що попереджують, яка гряде земельна афера?"Можна по різному ставитись до Порошенка", але до обіцянок президента - ні. Бізнес продано? Чому в момент відтоку капаталів із українських банків, активи банку Порошенка зросли втричі? Це так роз"єднується влада і бізнес? І олігарх так бореться з олігархами? Аще це все об"єднати із низовими структурами на виборах і - повний гаплик:)))))) А послухаєш щохвилинну рекламу ( чи не краще б ці мільйони( та в армію), мед устами пити.

Якого милого? Куваль півтора місяця тому. Їздив у Зарічне! Своїх капачів бурштину звільняти! На Куваля сьогодні там процюють 20 помп! 150 людей тіпа ПС! В день миють до 50 000 у.е! Куваль не лузер! В тему попав .

Куваль? Під Хумко? Це не Правий Сектор! Це ГАНЬБА! Куваль на з.п. Хумка. Рулить Правим Сектором? Ганьба! Правий Сектор в Рівному - ганьба! Куваль - ганьба! ПС під тим хто забороняв майдан? Все перевернулось з ніг на голову! Кого в мери Куваль підтримав? Ви в ПС - всі барани та овці?

Згадайте нашу армію рік тому і зараз. Там ше працювати й працювати, але процес пішов і не такий уже й хуйовий процес. Головне шоб в країні запанував мир і закінчилася вся ця хуйня нездорова на сході. А якщо ми зараз поведемось на популізм юльки, укропа, самопомочі чи боже збав Ляшка – діла не буде. Хто голосував за Пороха? Хто голосував за БПП на виборах в Раду? Якшо вже дали їм мандат, то треба бути послідовним. Звісно, хочеться кращого, не хочеться бачити багатьох персонажів шо там є, але ж там точно так само є наші люди. Все буде, але не одразу…

Солідарність не є партією святих людей, але вони хоч не травлять популістських заяв. У їхній риториці все чесно. Слухати правди не так приємно як популістські лозунги, але це правда.
Можна по різному ставитись до Порошенка, до уряду, до Верховної ради. Там купа козлів, і взагалі, невідомо як такі люди потрапили туди після Революції гідності. Але ми не враховуємо той факт, що наша країні хоч трохи, але змінилася. Ми ще зимою чекали російські війська у себе. Якби там не було, якби у фейсбуках не критикували Мінські угоди, але зараз загрозу вторгнення РФ важко уявити.
Думаю, саме з цим насамперед пов'язана підтримка Правим Сектором кандидатів від БПП Солідарності.

Передусім підтримую кандидатів, які мають чітку постійну позицію, навіть якщо вона не співпадає з моєю. Сьогодні при владі, а завтра.... Таке життя. Не поважаю пристосуванців, які припливають до берtга, який наразі вигідний. Таким вірити не можна.Типова "тушка", а правий сектор виступає як флюгер? Куди вітер повіє? А де ж принципи?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.