У рівненського "Вереса" з'явилась своя газета

Інформаційним супутником рівненських вболівальників перед і під час сьогоднішньої гри з одеською "Реал Фармою" буде не звична прогрмка, а цілий інформаційний вісник. Про це повідомляє інтернет-сайт "ВСЕ про СПОРТ".

У керівництві Народного клубу "Верес" пояснили, що спонукало клуб підти на цей крок.

– Ми вирішили відійти від звичного формату матчевої програмки і створили інформаційний вісник Народного Клубу "Верес" - "Верес info". Низька собівартість такого формату, у порівнянні з програмкою, та більша площа для інформації - головні переваги. Члени клубу і вболівальники отримають цей вісник безкоштовно. – говорить віце-президент НК «Верес» Олексій Кривошеєв. – Тут є новини клубу і Другоі ліги, інтерв'ю тренерів, гравців, конкурси. Члени клубу зможуть отримувати ще більше інформаціі. Можливо з часом "Верес info" переросте у повноцінне видання нашого Народного Клубу.

Видаватимуть "Верес info" разом з квитками у традиційних точках НК «Верес» на майдані Незалежності та у ТРЦ «Злата плаза».

Нагадаємо, поєдинок НК «Верес» - ФК «Реал Фарма» розпочнеться на стадіоні «Авангард» о 15.00. Вартість квитків традиційна: 20 грн. – для членів клубу, 40 грн. – для тих, хто лише збирається ними стати. Крім того, можна придбати ЄДИНИЙ КВИТОК на три заключні домашні гри «Вереса» у нинішньому році, відповідно, за 40 та 80 грн.

Місця продажу квитків:
- брендоване місце "Верес" у ТРЦ Злата Плаза - у будні 14:00-19:00, у сб 10:00-15:00.
- фан шоп НК "Верес" - ТРЦ Екватор 10:00-20:00.
- у наметі на Майдані - 15:00-18:00.
- біля стадіону у сб до матчу.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.