Рівненська ОВК вже отримала виборчі бюлетені

15 жовтня Рівненська ОВК отримала від підприємства виготовлювача виборчі бюлетені з виборів до Рівненської облради. Та невідкладно на своєму засіданні передала їх 16 районним та 4 міським (міст обласного значення) територіальним виборчим комісіям.

Всього виготовлено та передано 871 426 виборчих бюлетенів. Виборчі бюлетені не раніше ніж за три дні до виборів будуть передаватись дільничим виборчим комісіям.

На сьогодні в Рівненській області утворені та виконують свої повноваження 996 дільничних виборчих комісій (973 звичайних та 23 спеціальних) та 369 територіальних виборчих комісій (1 - обласна, 4 міських - міст обласного значення, 16 - районних, 7 - міських районного значення, 15 - селищних, 326- сільських). 

Разом з черговими виборами до місцевих рад, проводяться і перші вибори в 5 об’єднаних територіальних громадах: Бабинській та Букринській (Гощанський район), Клесівська (Сарненський), Підлозцівська (Млинівський), Миляцька (Дубровицький район).

На Рівненщині підготовка до місцевих виборів 25 жовтня 2015 року відбувається відповідно до закону «Про місцеві вибори» та до календарного плану затвердженого постановою ЦВК.

Про це повідомили в обласній виборчій комісії.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.