Важкопоранений рівненчанин потребує термінової допомоги

Шолудько Олександр Михайлович. 12 жовтня цього року підірвався на розтяжці. Хлопець родом з с. Уїздці, Здолбунівського району, пише "Рівне 1".

Як повідомляє Вікторія Леч у групі "Робоча група по збору коштів для солдатів Здолбунівщини", хлопець знаходиться у дуже важкому стані і нині перебуває у госпіталі м.Харків, а також втратив руку та багато крові.

Наразі Олександр потребує допомоги. Родичі пораненого просять небайдужих допомогти коштами.

Допомогти, можна скинувши гроші на № картки 5168755317309157.

- Терміново, потрібна допомога!!!!Наш солдатик, хлопець з с. Уїздці, Здолбунівського р-ну., Шолудько Олександр Михайлович. 12.10.2015р. підірвався на розтяжці. Хлопець знаходиться у дуже важкому стані. Зараз перебуває у госпіталі м.Харків, втратив руку та багато крові. Та це лише одна з найменших травм

Люди, відгукніться!!!Йому дуже потрібні кошти на порятунок життя. Давайте разом повернемо на Здолбунівщину чоловіка, батька,друга, бійця,який захищав наш з вами спокій на сході України. Дружина Климюк Оксана Валерівна буде вдячна за допомогу. № картки 5168755317309157. Пам'ятаймо,кожна гривня,молитва, надія може повернути Сашу, хлопця-живчика до життя, - йдеться у зверненні. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.