Рівненські харчовики експортують до Європи, Азії та Африки

У січні-серпні підприємства харчової промисловості Рівненщини реалізували продукції на понад 2 мільярди гривень. Це становить 13 % усієї реалізованої промислової продукції в області.  Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА.

За словами фахівців, цьогоріч харчовики області збільшили виробництво м'яса, молока, сирів, макаронів, джемів, желе, пюре та фруктових паст. 

Зокрема, у поточному році наростили свої обсяги ПАТ «Дубномолоко», ТзОВ «Радивилівмолоко», ТОВ «Юрмія», ТОВ «Компанія «Зевс-ЛТД», ПАТ «Родина», ТОВ ВТП «Агропереробка», ПрАТ «Рівне-борошно», ПП «Віліс».

Підприємства харчової промисловості реалізовують свою продукцію не тільки на ринку України. Продукція експортується також до країн Європи, Азії та Африки. Зокрема, молочні продукти, що виробляє ПАТ «Дубномолоко», продаватимуть у Китаї. Нещодавно підприємство пройшло відповідну сертифікацію ветеринарного нагляду КНР.

Загалом на Рівненщині харчова промисловість представлена понад 100 підприємствами різних галузей, а саме молочної, м'ясної, хлібопекарської, борошномельно-круп'яної, олійно-жирової, кондитерської та спиртової.

18 жовтня харчовики Рівненщини відзначатимуть свій професійний день.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.