Рівненські мами організували збір необхідних речей для дітей Сходу

Допоможемо разом. Вихованцям дитячого садочка, що на Луганщині, не вистачає теплого одягу та іграшок. Рівненські мами об’єдналися і організували збір необхідних речей для найменших громадян України. До благодійності долучився і обласний спеціалізований будинок дитини, пише "Сфера ТВ". 

Жахливу картину спостерігали рівненські військові на Луганщині. Вихованці дошкільного навчального закладу у селі Трьохізбенка живуть зовсім не в дитячих умовах. Малятам не вистачає теплого одягу та звичайних іграшок. Така прикра ситуація не залишила байдужими рівненських мам. Разом із активістами вони зібрали стільки речей, що вистачить і для вихованців Краматорського дитячого садочка.   

Оксана Кравець, організатор акції:

- До нас звернулися наші рівненські військові, які зараз знаходяться у зоні АТО. Вони відвідали дитячий садочок у селі Трьохізбенка і були вражені тамтешньою біднотою. І поросили нас, щоб ми зібрали серед рівненських батьків одяг, взуття, канцтовари, іграшки. Ми написали відповідний пост у Фейсбуці і, на щастя, рівненські батьки досить активно самоорганізувалися. Зараз нам на офіс приносять усе, чим готові поділитися.

До благородної справи долучився і Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини. Головний лікар даного закладу Юрій Кожан зазначає, в такий непростий для країни час уваги потребують не лише захисники, а й найменші громадяни України. 

Юрій Кожан, головний лікар КЗ «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини»:

- Зараз у нас є трохи більше речей, ніж ми того потребуємо, зокрема це одяг, теплий одяг для дітей, одяг, який більших розмірів, тому що у нас діти виховуються до трьох років. Це одяг, який нам приносять звичайні громадяни, в яких уже діти виросли, волонтери, благодійники. І тому в нас трошки є можливість поділитися з тими, хто більше цього потребує.

Зібрані речі у зону АТО організатори планують передати волонтерами вже найближчим часом. Ті, хто хоче ще долучитися до акції, можуть звертатися за адресою: вулиця Данила Галицього, 19, офіс 312. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.