Голову Костопільскої виборчої комісії можуть звільнити через грубі порушення закону

Суд зобов’язав голову Костопілської міської виборчої комісії Руслану Вітошко надати автобіографію мера Костополя Євгена Денисюка, яку той приховує.

Депутат Рівненської обласної ради Олексій Кособуцький поскаржився на Костопільську міську виборчу комісію до суду. Він вимагає визнати протиправними дії комісії, адже голова Руслана Вітошко відмовила у наданні дозволу  ознайомитися з оригіналами документів які подавались до виборчої комісії при реєстрації кандидата на посаду Костопільського міського голови Євгена Денисюка.

Читайте також: На Рівненщині мер приховує свою біографію через судимість

Юрист Костопільської виборчої комісії Павло Марач, у суді заявив, що Руслана Вітошко приймала рішення про відмову у наданні документів одноосібно, без колегіального рішення.

- Відмова давалася особисто головою виборчої комісії Русланою Вітошко, я вважаю, що адміністративний позов повинен бути спрямований на оскарження дій голови комісії.

Юрист попросив перенести судове засідання, оскільки на його думку, неналежний відповідач і за таке рішення повинна відповідати не виборча комісія, а голова Руслана Вітошко. Колегія суддів таке клопотання не задовольнила. Вислухавши доводи усіх сторін, суді дійшли висновку задовільнити позов депутата повністю.

Разом із тим, політична партія у Костополі «Сила людей» вимагає достроково припинити повноваження голови Костопільської виорчої комісії Руслани Вітошко, через грубі порушення законодавства України про місцеві вибори.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.