На Рівненщині зібрали більше двох мільйонів гривень для армії

За три квартали 2015 року мобілізовано до державного бюджету 2.2 млн.грн. військового збору від платників Радивилівщини. Про це повідомила начальник Радивилівського відділення Дубенської ОДПІ ГУ ДФС уРівненській області Людмила Федун.

У вересні поточного року платники податків Радивилівщини сплатилипонад 258 тис. грн. цього збору. Також в податковій нагадують, що військовий збір запроваджено із серпня 2014 року. Його ставка складає 1,5 %. від об’єкта оподаткування.

Платниками збору є фізичні особи­резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи­нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Для резидента об’єктом оподаткування збором є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання); іноземні доходи, отримані з джерел за межами України.

Об’єктом оподаткування нерезидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання).

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.