Житловий комплекс "Рівненська Брама" - найкращий вибір житла для рівнян

Власне житло – це мрія кожного. Житло, що дарує комфорт, затишок і щастя. Житловий комплекс «Рівненська Брама» надає вам можливість за помірну ціну отримати якісну нерухомість преміум класу. 

Завдяки забудовнику «UKRAINE BULDING CAPITAL» комплекс росте неймовірними темпами. Лише за кілька місяців вже побудовано 6 поверхів (1 технічний і 5 житлових) та 7 поверх в стадії будування, а також закінчуються роботи по підготовці фундаменту 2 секції.

На стартовому етапі будівництва «Рівненська Брама» радує покупців приємною ціною. Багато квартир було продано ще на стадії фундаменту.

«Рівненська Брама» надсучасний житловий комплекс європейського зразка. Кожна архітектурна деталь продумана задля Вашого комфорту. Вже зараз відомо, що на території комплексу буде дитячий садок, продовольчий магазин, аптека та кав`ярня. Однією з особливостей житлового комплексу "Рівненська Брама" є монолітне будівництво, що надає будинку сейсмічну стійкість.

На всі запитання щодо купівлі квартир або аренди приміщень у ЖК «Рівненська Брама» ви можете отримати відповідь у Центрі продажу квартир  за адресою вул.. 16 липня, 42. Спеціалісти з продажу з нетерпінням чекають на співпрацю з майбутніми мешканцями та орендаторами.

Купівля житла в комплексі «Рівненська брама» - це надійна інвестиція в ваше майбутнє.

Центр продажу: вул. 16 липня,42

Контактні номери телефону: (0362) 46-07-07

(068) 0-777-888

Більше інформації шукайте на сайті: rivnenska-brama.com.ua

на правах реклами