ВОЛЯ – технічний партнер безкоштовного Wi-Fi у Рівному

Лідер ринку розваг компанія ВОЛЯ підтримала проект Рівненської міської ради щодо облаштування в центрі міста вільної інтернет-зони. Першими місцями, де з’явився безкоштовний Wi-Fi-доступ до Всесвітньої мережі, стали майдан Незалежності і парки Лебединка та Ювілейний.

Виконавцем проекту став комунальний заклад «Регіональний інформаційно-комп'ютерний центр» Рівненської обласної ради. Його фахівці закупили необхідне обладнання й залучили до технічної підтримки компанію ВОЛЯ.

− Ми давно співробітничаємо з компанією ВОЛЯ. Телекомунікаційна мережа цього провайдера найпотужніша в місті, тому ми звернулися до них за технічною підтримкою, − говорить перший заступник директора КЗ «Регіональний інформаційно-комп'ютерний центр» Рівненської обласної ради Олександр Терещенко. − Тепер рівняни й гості міста можуть вільно користуватися безкоштовним Інтернетом. Це робить відпочинок у центрі Рівного комфортнішим і поліпшує туристичну привабливість нашого міста.

− Надання вільного доступу до мережі Інтернет є дуже важливим для розвитку Рівного, тому компанія охоче підтримала ініціативу міської влади. Ми допомогли обладнати точки безпровідного доступу до Мережі в центральній частині міста, надали канали для передавання даних за спеціальними умовами й забезпечуємо цілодобову технічну підтримку Wi-Fi-зони, − додає директор Рівненської філії компанії ВОЛЯ Андрій Горецький.

Наступного року в рамках проекту міської влади і компанії ВОЛЯ планується надати рівнянам безкоштовний Wi-Fi-доступ до Інтернету в парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка.

Ключові слова: 

Коментарі

Сама є жителькою Рівного. Дійсно, наявність вільного доступу до інтернету в будь-якій точці міста - це зручно і необхідно. Варто зауважити, що Воля є лідером серед провайдерів в нашому місті, мої батьки також користуються послугою http://volia.com/ukr/smarthd/smart-hd/ від цієї компанії.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.