Які партії Рівненщини робитимуть Ради прозорішими і які відмовилися це зробити?

Які партії після проходження в ради збираються боротися з корупцією у своїй роботі? Хто з кандидатів у депутати не хоче впроваджувати нове антикорупційне законодавство? Як громадськість та політичні партії можуть зробити новообрані ради прозорими та відкритими?

20 жовтня о 14:00 у приміщенні прес-центру газети «Сім днів» за адресою м.Рівне, вул. Поштова,2 відбудеться прес-конференція на тему «Які партії Рівненщини робитимуть Ради прозорішими і які відмовилися це зробити?». В рамках прес-конференції будуть презентовані результати всеукраїнської громадської компанії «Прозорі ради» у Рівненській області.

В рамках прес-конференції будуть озвучені відповіді на наступні питання:

Які місцеві осередки партій підписали, а які відмовилися підписати меморандум про впровадження нового антикорупційного законодавства на рівні місцевих рад?

Які антикорупційні норми мають в першу чергу бути прийнятими після виборів?

Які можливості для громадян та журналістів відкриють запровадження норм нового антикорупційного законодавства на рівні місцевих рад?

В заході візьмуть участь:

Ольга Будник – виконавчий директор Центру політичних студій та аналітики;

Володимир Зиль – координатор коаліції «Прозорі ради» у Рівненській області, голова ЦЕНТРУ СУСПІЛЬНИХ ДІЙ «СІВІТАС», голова Правління Центру політичних студій та аналітики;

В’ячеслав Долід – кандидат історичних наук, експерт ЦЕНТРУ СУСПІЛЬНИХ ДІЙ «СІВІТАС».

Також до участі запрошені представники політичних партій, які підписали меморандум та відмовилися від його підписання, повідомляють організатори.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.