Рівняни відкрили зимовий купальний сезон

Клуб зимового плавання «Полярні ведмеді» та комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради на озері Басів Кут провели фестиваль – офіційне відкриття зимового сезону.

– Учасники фестивалю мали хорошу можливість дізнатися про користь загартування, від тих, хто вже відчув її на собі. Вони довідалися про багато нюансів зимового плавання, особливості фізичної підготовки та психологічного налаштування до холодної купелі. З’ясувалося, що не так важко пірнути у неї вперше, як змусити себе зробити це наступного дня, а потім – знову і знову, аж доки не виробиться стійка звичка, – інформують фахівці комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Розповіді ветеранів зимового плавання були доповнені порадами лікаря. Після теоретичної частини настала черга практичної підготовки до занурення. Окрім інтенсивної розминки під бадьору музику, у неї органічно вписалися спортивні конкурси, що їх підготували для учасників фестивалю працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Переможці конкурсів отримали призи від Відділення Національного олімпійського комітету у Рівненській області та сувеніри від клубу «Полярні ведмеді».

Повідомляє Рівненська обласна рада.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.